ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیروزی شاگران لوزانو در آخرین دیدار دوستانه برابر لهستان

به گزارش جام جم ورزشی به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران طبق برنامه از پیش تعیین شده در آخرین گام از دیدارهای تدارکاتی قبل از انتخابی المپیک به مصاف تیم قدرتمند لهستان رفت.

والیبالیست های ایران بعد از طی مسافتی حدود سه ساعت با اتوبوس به محل کمپ لهستان رسیدند و پس از حدود یک ساعت گرم کردن برابر این تیم به میدان رفتند.

لوزانو سرمربی تیم ایران در ابتدای مسابقه ترکیب اصلی سعید معروف، امیر غفور، میلاد عبادی پور، مجتبی میرزاجانپور، عادل غلامی،سید محمد موسوی و فرهاد ظریف و آنتیگا سرمربی تیم لهستان ترکیب لوماژ، کورک، کوبیاک، میکا، بینیک، کلوز، زاتورسکی، وروسکی را به میدان فرستادند.

اگر چه تیم ملی ایران در شروع این مسابقه نمایش پایاپایی با لهستانی ها داشت اما بعد از ست نخست روند مسابقه را در دست گرفت.

این مسابقه با قدرت نمایی والیبالیست های ایران 3 بر یک به پایان رسید.

تیم ملی ایران با امتیازهای 23_25 ، 25_ 21، 25_21 و 25_ 19 لهستان را شکست داد.

آنتیگا در هر چهار ست از بازیکنان اصلی خود استفاده کرد و در مقابل، لوزانو در ست آخر تیم دوم را به زمین فرستاد همچنین هر دو تیم با توافق، یک ست بیشتر بازی کردند.

در ست چهارم مهدی مهدوی، شهرام محمودی، آرمین تشکری، مصطفی شریفات، فرهاد قائمی، حمزه زرینی و مهدی مرندی به میدان رفتند که ایران با ارایه یک بازی تماشایی موفق شد این ست را هم از آن خود کند تا سه بر یک بیروز این میدان شود.

تیم ملی والیبال ایران از فردا (پنج شنبه) رسما وارد کمپ مسابقات انتخابی المپیک می شود. والیبالیست های ایران انگیزه زیادی دارند تا امسال رویای 52 ساله کسب سهمیه المپیک را محقق کنند.

[ منبع این خبر سایت جام جم-ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت جام جم-ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.