ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ماسکرانو: آینده‌ام در بارسا مشخص نیست

ماسکرانو: آینده‌ام در بارسا مشخص نیست

ورزش 3/ خاویر ماسکرانو،‌ مدافع بارسلونا،‌ صحبت های چند روز اخیر مبنی بر پیوستن او به یوونتوس را شایعه دانست ولی عنوان کرد که آینده اش در بارسا مشخص نیست.
در چند روز اخیر شایعات زیادی مبنی بر علاقه یوونتوس به جذب ماسکرانو شنیده می‌شد. مدافع-هافبک آرژانتینی سال 2010 به بارسلونا پیوست و هنوز دو سال دیگر با این باشگاه قرارداد دارد. با این حال او عنوان کرد که آینده اش هنوز مشخص نیست.
او گفت:" روزی می‌رسد که همه چیز باید به پایان برسد. نمی‌دانم امسال، سال بعد یا شاید سه سال بعد. من همیشه همه چیز را آنالیز می‌کنم و در این مقطع مشخص است که شایعه پیوستن به یووه فقط یک شایعه است. من در بارسلونا توپ می‌زنم و از باشگاه بسیار ممنون و متشکر هستم. آینده؟ نمی‌خواهم فعلا راجع به آن صحبت کنم. بارها گفته ام که به آرژانتین باز نخواهم گشت زیرا دلایل خاص خودم را دارم."

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.