۱۰ واحد بزرگ درمانی تهران در آستانه معرفی به مراجع قضایی

۱۰ واحد بزرگ درمانی تهران در آستانه معرفی به مراجع قضایی

تسنیم/ رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران از بازرسی کارشناسی ۱۰ واحد بزرگ درمانی در تهران دارای مشکل پسماند خبر داد و گفت: در صورت ادامه مشکل پسماند این واحدهای بزرگ درمانی، آنها به سرعت به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

محمدحسین بازگیر درباره برخورد با بیمارستانهای دارای مشکل پسماند اظهار کرد: جلسه‌ای را طی روزهای گذشته با سازمان مدیریت پسماند، بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی داشتیم و موضوع پسماندهای بیمارستانی مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: برخی واحدهای درمانی بحث پسماند و تفکیک زباله‌ها را به خوبی انجام نمی‌دهند که محبور به ایجاد اصلاحات در زمینه پسماند آنها هستیم.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران با اشاره به شناسایی و بازرسی از 10 واحد بزرگ درمانی که دارای مشکل پسماند بیمارستانی هستند، خاطرنشان کرد: فعلا اولویت ما بازرسی از این واحدها و برخورد در صورت عدم اصلاح به‌موقع است.

بازگیر تاکید کرد: بازرسی از سوی تیم‌های کارشناسی محیط زیست، پسماند، بهداشت، فرمانداری و دانشگاههای مربوطه انجام می‌گیرد و به این واحدها 10 روز فرصت داده می‌شود که در صورت ادامه وضعیت مشکل پسماند به سرعت به مراجع قضایی معرفی می‌شوند.

وی ادامه داد: برخورد با این واحدهای بزرگ درمانی که از بیمارستانهای بزرگ تهران هستند در صورت رفع نشدن مشکل پسماند جدی است چرا که پسماندهای بیمارستانی می‌توانند مشکلاتی را برای مردم و کارمندان آن بیمارستان ایجاد کند.

رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهر تهران در پایان اظهار داشت: بازرسی کارشناسی و برخورد با این واحدهای بیمارستانی که در شهر تهران واقع شده‌اند هرچه سریع‌تر در طی روزهای آتی انجام می‌گیرد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «۱۰ واحد بزرگ درمانی تهران در آستانه معرفی به مراجع قضایی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.