ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ثاقبی: صحبت کردن راجع به آینده زود است

ثاقبی: صحبت کردن راجع به آینده زود است

ورزش 3/ هافبک تیم‌ تراکتورسازی اعلام کرد هنوز تصمیم درباره آینده اش نگرفته است.
شاهین ثاقبی درباره حذف تیمش از لیگ قهرمانان آسیا به سایت باشگاه تراکتورسازی می‌گوید: بازی عالی بود، خیلی بهتر از النصر بودیم، متأسفانه دریافت یک گل همه‌چیز را خراب کرد. النصری‌ها فوتبال بدی به نمایش گذاشتند و مدام زیر توپ می‌زدند. واقعا حیف شد که از دور رقابت‌ها کنار رفتیم.
او در ادامه به حضور هواداران اشاره کرد: از مردم آذربایجان ممنونم که ما را خیلی خوب حمایت کردند و با تشویق‌هایشان انرژی مضاعفی به تیم دادند، تراکتور تیم بزرگی است و می‌تواند در دوره‌های بعدی قهرمان آسیا شود. این هواداران استثنایی هستند و واقعا از آنها تشکر می کنم.
ثاقبی که دوران خدمت سربازی‌اش تمام شده درباره آینده اش می‌افزاید: برای حرف زدن راجع فصل بعدی، هنوز زود است و در این خصوص هیچ تصمیمی نگرفتم، ببینیم قسمت چه خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.