ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

افغانستان: ۲ تبعه پاکستانی بازداشت‌شده در هند گذرنامه درمانی افغانی داشتند

افغانستان: ۲ تبعه پاکستانی بازداشت‌شده در هند گذرنامه درمانی افغانی داشتند

تسنیم/ سخنگوی وزارت کشور افغانستان اعلام کرد دو تبعه پاکستانی بازداشت‌شده در دهلی‌نو با گذرنامه درمانی افغانی سفر کردند اما قصد انجام حملات تروریستی را داشتند.

روز گذشته رسانه هندی «ایندیا تودی» گزارش داد که نیروهای اطلاعاتی این کشور دو تبعه پاکستانى که با گذرنامه افغانی از کابل به دهلى‌نو سفر کرده بودند را بازداشت کرده است.

در گزارش این رسانه هندی آمده است که بازداشت‌شدگان به بهانه مداوا وارد هند شده بودند اما قصد انجام حملات به مناطق مختلف دهلى‌نو را داشتند.

«صدیق صدیقى» سخنگوی وزارت کشور افغانستان، در نشست خبرى امروز در کابل گفت که نیروهاى امنیتى افغانستان از سفر این دو تبعه پاکستانی با استفاده از گذرنامه افغانستان آگاه هستند و تحقیقات در این زمینه را آغاز کرده‌اند.

وى افزود: این اتباع پاکستانى با استفاده از ویزای درمانی از کابل به دهلى‌نو سفر کردند اما قصد انجام حملات تروریستى در این کشور را داشتند.

این درحالى است که «صلاح الدین ربانى» وزیر امورخارجه افغانستان، چندى قبل در پارلمان این کشور در مورد استفاده برخی افراد خارجی از گذرنامه‌های افغانی هشدار داده بود.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.