ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تیم ملی والیبال جوانان ایران مغلوب بزرگسالان اسپانیا شد

تیم ملی والیبال جوانان ایران مغلوب بزرگسالان اسپانیا شد

فارس/ تیم ملی والیبال جوانان ایران در دومین مسابقه دوستانه و تدارکاتی خود در اسپانیا مغلوب تیم ملی بزرگسالان این کشور شد.
ملی‌پوشان جوان ایران در ادامه اردوی آمادگی خود در شهر پالنسیای اسپانیا به مصاف تیم ملی این کشور رفتند. اسپانیایی ها تمهیدات گسترده‌ای را برای این مسابقه تدارک دیده بودند که چاپ پوستر این دیدار و نصب در نقاط مختلف شهر پالنسیا از جمله آنان است.
شاگردان بهروز عطایی در این مسابقه دوستانه 3 بر یک مغلوب حریف سرسخت خود شدند. ملی‌پوشان ایران در ست دوم این مسابقه 25 بر 14 به پیروزی رسیدند، اما در ست‌های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 19، 25 بر 19 و 25 بر 23 مغلوب حریف شدند.
تیم ملی والیبال جوانان، این مسابقه را با ترکیب جواد کریمی، رسول آقچه لی، طیب عینی ثمرین، علی اصغر مجرد، اسماعیل مسافر، امیر حسین اسفندیار و اسماعیل طالبی خامنه آغاز کرد. در ادامه نیز محمود رسولی، علی رمضانی، میربابک موسوی و بیژن براتی طرقی به زمین مسابقه رفتند.
بهروز عطایی، سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران در مجموع این دیدار را خوب ارزیابی کرد و گفت: تجربه تیم ملی والیبال اسپانیا سبب پیروزى آنها شد. در ست چهارم رقابت نزدیکی با تیم ملی اسپانیا داشتیم، اما چند اشتباه فاحش داورى پیروزی را برای تیم میزبان تسهیل کرد.
تیم ملی والیبال جوانان ایران پیش از این در جدال با تیم جوانان اسپانیا 3 بر صفر به پیروزی رسید و امروز جمعه در آخرین روز اقامت خود در شهر پالنسیا به مصاف تیم امید این کشور خواهد رفت.
تیم ملی والیبال جوانان ایران در اسلوونی نیز سه مسابقه برگزار کرد و موفق به شکست حریفان تدارکاتی خود (تیم‌های جوانان و امید اسلوونی) شد.
تیم ملی والیبال جوانان خود را برای حضور شایسته در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 20 سال پسر آسیا که از 19 تا 27 تیرماه به میزبانی چین‌تایپه برگزار می‌شود، آماده می‌کند.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.