ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ترامپ: عملکرد اوباما وحشتناک است

ترامپ: عملکرد اوباما وحشتناک است

تسنیم/ نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا ابراز نگرانی رهبران کشورهای دیگر از حضور وی را موضوع بسیار خوبی دانست.

دونالد ترامپ، نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا گفت اینکه رهبران برخی کشورها در قبال حضور من ابراز نگرانی می کنند نه تنها بد نیست بلکه خوب هم هست.

ترامپ که پس از کسب آرای لازم برای کاندیداتوری حزب جمهوریخواه در ایالت داکوتای شمالی سخنرانی می کرد گفت: بخش اعظمی از جهان و بسیاری از کشور ها از کشور ما سواستفاده کرده اند و هر چند ما می خواهیم با این کشورها روابط خوبی داشته باشیم اما اگر آنها از حضور من ابراز نگرانی می کنند این چیز خوبی است و اصلا بد نیست .

وی در واکنش به اظهارات باراک اوباما که گفته بود بسیاری از رهبران جهان از حضور دونالد ترامپ نگران شده اند گفت: عملکرد رئیس جمهور وحشتناک بوده است و همه این را می دانند که وی رئیس جمهوری است که به بسیاری از کشورها اجازه داده تا از ما کاملا به نفع خود بهره برداری کنند.

ترامپ با اشاره به اینکه این غیر معمول است که رئیس جمهور در اغلب کنفرانس های خبری خود درباره وی سخن می گوید ، گفت: من می خواهم بگویم که اوباما مردی است که نباید حقیقتا مشکلاتی را که خود به وجود آورده بیان کند و ما خواهیم دید که وی به زودی به این رویه پایان خواهد داد. ترامپ گفت: در زمان اوباما کشور دچار تفرقه شده و ما با مشکلات بسیار بزرگی مواجه هستیم و من قصد دارم این مشکلات را حل کنم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.