ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

4گوشه دنیا/ کودکستان کشاورزی در ویتنام!

4گوشه دنیا/ کودکستان کشاورزی در ویتنام!

برترین ها/ اگر بذر آگاهی محیط زیستی را خیلی زود در ذهن کودک بکارید، امید بیشتری است که جا گرفته، جوانه زند و رشد کند. به همین دلیل است که یک فضای آموزشی پایدار فوق العاده توسط معماران «Vo Trong Nghia» طراحی شده است.
کودکستان کشاورزی با یک بام سبز، زمین بازی امن در فضای باز و ویژگیهای تعاملی صرفه جویی انرژی کامل شده تا به آموزش دانش آموزان جوان درمورد اهمیت حفاظت از زمین سبز کمک کند.
این کودکستان در «Đồng Nai» در جنوب شرقی ویتنام واقع است و یک سقف مارپیچی سبز دارد که به لطف آب و هوای گرمسیری منطقه در تمام طول سال سبز است. سقف طوری طراحی شده که غذای لازم برای 500 دانش آموز پیش دبستانی را بتوان پرورش داد و به طور همزمان تجربه کشاورزی و کلاس درس فضای باز را به دانش آموزان ارائه می دهد. علاوه بر این سقف یک حیاط نیمه سرپوشیده برای بازی و دویدن بچه ها ایجاد می کند.
همچنین این ساختمان دارای کلاس های درس معمولی و فضاهای داخلی برای یادگیری بچه هاست. علاوه براین، این مناطق اکوآگاهانه همگی از مواد بازیافتی ساخته شده اند و با انرژی خورشیدی گرم می شوند. و سایر امکانات سازگار با محیط زیست را برای بچه ها به نمایش می گذارد تا درمورد اهمیت این ویژکی های پایدار به آنها آموزش دهد. امیدوارم این کودکستان الهام بخش سایر مدارس و کودکستان ها باشد.4گوشه دنیا/ کودکستان کشاورزی در ویتنام!

4گوشه دنیا/ کودکستان کشاورزی در ویتنام!

4گوشه دنیا/ کودکستان کشاورزی در ویتنام!

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.