ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کمالوند منشوری است/ درباره خسوس آدم ربایی اتفاق افتاد!

کمالوند منشوری است/ درباره خسوس آدم ربایی اتفاق افتاد!

کاپ/ قائم‌مقام باشگاه استقلال خوزستان گفت:کمالوند یک مربی منشوری و متخلف است که مشخص نیست چطور به او اجازه داده‌اند در لیگ برتر کار کند.
علی پورکیانی جمعه شب در گفت و گو با شبکه جوان درباره هدایت استقلال خوزستان توسط سیروس پورموسوی و انتقاداتی که نسبت به این مساله شده است اظهار داشت: سال گذشته هم که ما تیم بی‌ستاره‌ای می‌بستیم از این حرف‌ها زیاد بود، اما همه دیدند تیمی ساختیم که با اقتدار قهرمان لیگ شد. پورموسوی 15 سال سابقه مربی‌گری در فوتبال را دارد و 5 سال هم در استقلال خوزستان حضور داشته است و مطمئن باشید همان‌طور که سال گذشته تیم خوبی را بستیم، امسال هم با یک تیم خوب و قدرتمند وارد مسابقات خواهیم شد.
وی ادامه داد: کادر فنی تیم ما همان کادر سال گذشته است و فقط ویسی با ما حضور ندارد، وگرنه تمام کادر پزشکی، تدارکات و مربیان با ما خواهند بود و تنها ویسی از ما جدا شده است. ویسی دوست خوب ماست و ما هم دوست خوبی برای او بودیم. استقلال خوزستان هنوز هم خانه ویسی است.
قائم مقام استقلال خوزستان درباره پیوستن خسوس به گسترش گفت: باور کنید یک آدم‌ربایی اتفاق افتاده است. شبانه این بازیکن را به تبریز بردند و با او قرارداد بستند. این بازیکن هنوز با ما تسویه‌حساب نکرده و باز هم تکرار می‌کنم.اینها فساد در فوتبال است و بهتر است که مسئولان به این نوع موضوع ورود کنند. امنیت بازیکنان خارجی با باشگاه‌هاست و پروانه کار این بازیکن در ایران را ما گرفتیم، اما در یک اقدام آدم‌ربایی شبانه این بازیکن را از اهواز به تبریز بردند.فراز کمالوند و سابقه او برای همه اهالی فوتبال آشناست.کمالوند یک مربی منشوری و متخلف است که مشخص نیست چطور به او اجازه داده‌اند در لیگ برتر کار کند.
پورکیانی درباره اینکه آیا کولی بالی با سپاهان قرارداد بسته یا نه گفت: من قویاً این موضوع را تکذیب می‌کنم و این بازیکن قراردادی با سپاهان نبسته است.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.