ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مقدونيه در باخت هت‌تريک كرده/ این بازی تدارکاتی به سود ایران است؟

مقدونيه در باخت هت‌تريک كرده/ این بازی تدارکاتی به سود ایران است؟گروه ورزشی مشرق - مقدونيه تيمي كه پيش از اين دو مرتبه در تهران به مصاف تيم‌ملي فوتبال آمده، پنجشنبه براي اولين‌بار ميزبان سربازان كارلوس كي‌روش خواهد بود.
ديدار با شاگردان ايگور آنجلوفسكي برابر تماشاگران حريف مي‌تواند سنگ محك نسبتا مناسبي پيش از آغاز مرحله نهايي رقابت‌هاي انتخابي جام‌جهاني باشد. حريف با بهره‌گيري از بازيكنان شاغل در فوتبال اروپا سعي مي‌كند ناكامي‌هاي قبلي‌اش برابر ايراني‌ها را پيش چشم هوادارانش در شهر اسكوپيه جبران كند.
* باخت به لبنان در اسكوپيه
بررسي نتايج حريف تيم‌ملي ايران در چهار ديدار اخيرش بيانگر نكات جالبي است. اين تيم ابتدا 4 بر يك مونته‌نگرو قدرتمند را پنجشنبه 21آبان‌ماه سال94 شكست داد.
با اين حال پس از آن در اسكوپيه نتيجه‌اي عجيب‌تر به ثبت رسيد. شاگردان ايگور در ديداري دوستانه پذيراي لبنان بودند اما در دقيقه47 ديدار با اين تيم برابر ضربه جان‌ اوماري تسليم شدند. در نهايت هم اين نتيجه بدون تغيير ماند تا لبنان در اسكوپيه مقدونيه را شكست دهد.
* شكست برابر مردان كاتانچ
حريف تيم‌ملي ايران در بازي‌ دوستانه روز پنجشنبه بعد از اينكه به لبنان باخت در سومين بازي دستگرمي پي‌درپي خود برابر اسلووني قرار گرفت. مقدونيه در خانه حريف اين‌بار هم يك بر صفر شكست خورد. در بازي مذكور رومن بژاك مهاجم فعلي تيم رجيكاي كرواسي تك‌گل سه‌امتيازي مردان سركوكاتانچ را وارد دروازه مقدونيه كرد.  
* هت تریک باخت مقابل بلغارستان
ميزبان تيم‌ملي ايران بعد از تقابل با اسلووني در خارج خانه، سه‌شنبه 10فروردين‌ماه سال جاري پذيراي بلغارستان بود. جالب اينكه اين ديدار هم در حضور هفت‌هزار تماشاگر ورزشگاه ناسيونال‌آره‌ناي اسكوپيه منجر به شكست 2 بر صفر مقدونيه شد. در ديداري كه حدود دو ماه قبل برگزار شد، ديميتار ديميتاروف 33ساله(66) گل اول را زد. بعد هم الكساندر تونف- هافبك فروسينونه ايتاليا در كالچو- تير خلاص(88) را زد.
 به اين ترتيب تيمي كه آخر اين هفته ميزبان ماست در چهار ديدار دوستانه اخير خود يك پيروزي و سه شكست را به ثبت رساند تا در نهايت اين پرسش مطرح گردد كه بازي با مقدونيه نه‌چندان آماده به كار تيم‌ملي ايران مي‌آيد يا خير؟

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز ورزشی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز ورزشی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.