ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

«محمدعلی شعاعی» قرآن‌پژوه برجسته کشور دار فانی را وداع گفت

«محمدعلی شعاعی» قرآن‌پژوه برجسته کشور دار فانی را وداع گفت

شبکه خبر/ محمد علی شعاعی قرآن‌پژوه برجسته کشور و معاون اسبق وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر اثر سکته قلبی دار فانی را وداع گفت.

مرحوم شعاعی مشاور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بوده و در دوره وزارت احمد مسجدجامعی نیز معاونت امور فرهنگی این وزارتخانه را برعهده داشته است.
بنابر این گزارش، مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی در پی درگذشت مرحوم محمدعلی شعاعی در پیامی این ضایعه را به خانواده آن مرحوم و اصحاب فرهنگ تسلیت گفت.
در پیام علیرضا تابش مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی آمده است : مرحوم شعاعی طی سه دهه اخیر در مسئولیت های مختلف در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضوری موثر و اطمینان بخش داشت.
مرحوم شعاعی هم در مقام یک کارشناس و هم در مقام مدیر فرهنگی در حوزه مطالعات فرهنگی، ارتباطات بین الملل ، مدیریت فرهنگی و مفاهیم قرآنی نظرات ارزشمندی داشت و همواره با تواضع ، اخلاص و فروتنی یاریگر و همراه اندیشمندان، اصحاب فرهنگ و فضیلت و مدیریت فرهنگی کشور بود.
محمد علی شعاعی، رایزن (اسبق ) فرهنگی جمهوری اسلامی در کنیا بود.
وی در دوره وزارت احمد مسجد جامعی سمت های مدیرکل دفتر مجامع و فعالیت های فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون فرهنگی این وزارتخانه را عهده دار بود.
آن مرحوم همچنین مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دوره وزارت محمد حسین صفار هرندی ، سید محمد حسینی و علی جنتی بود.
مراسم تشییع و خاکسپاری آن مرحوم روز شنبه هشتم خرداد- ساعت 9:30 از مقابل وزارت فرهنک و ارشاد اسلامی واقع در میدان بهارستان برگزارخواهد شد.
مراسم ترحیم وی روز یکشنبه 9 خرداد از ساعت 14:15 تا 15:45 در مسجد الغدیر واقع در بلوار میرداماد منعقد خواهد بود.[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.