ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ضرورت تقویت نشاط اجتماعی درملارد/منعی برای اجرای کنسرت وجود ندارد

مجتبی شاهقلیان در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به تأثیرگذاری برجسته نشاط اجتماعی در پویایی و بالندگی جامعه اظهار داشت:به طور طبیعی شهرستان ملارد نیز از این قاعده مستثنی نیست و از نظر ما به دلیل موقعیت خاص منطقه ای و بافت جمعیتی ویژه ای که این منطقه دارد، باید در این امر با جدیت هر چه بیشتری ورود کرد.

معاون فرماندار ملارد گفت:تلاش ها و اقدامات بسیاری در این خصوص عملیاتی شده که از نظر ما نوید بخش به نظر می رسد اما جا دارد با جدیت هر چه بیشتری به آن پرداخته شود.

وی افزود:یکی از دلایلی که مساعدت لازم نسبت به اجرا و برگزاری کنسرت در این شهرستان لازم لحاظ شده به تأثیرگذاری چنین برنامه ها و مراسمی در تقویت نشاط اجتماعی باز می گردد.

شاهقلیان گفت: البته  قانونمندی و رعایت ضوابط تعریف شده در این خصوص اصل حائز اهمیتی محسوب می شود و از نظر ما هر کسی که از لحاظ چارچوب های تعیین شده قانونی مجاز به برگزاری کنسرت است، منعی برای اجرا نخواهد داشت.

معاون فرماندار ملارد افزود:برای برگزاری کنسرت مرّ قانون شاخص و مولفه اصلی به شمار می رود که باید مورد توجه قرار گیرد.

شاهقلیان عنوان کرد:تاکنون منعی برای اجرای کنسرت در این شهرستان وجود نداشته و اگر خللی در برگزاری ایجاد شده از ناحیه متولیان و مسئولان اجرایی کنسرت بوده که عمدتا با خُلف وعده برگزار کنندگان این امر به مرحله اجرایی نرسیده و برخلاف تصور عده ای،  دستگاه یا نهاد قانونی خاصی ممانعتی در این خصوص ایجاد نکرده است.

وی افزود:پیش از این نیز شورای فرهنگ عمومی این شهرستان با محوریت امام جمعه توصیه های لازم را در این خصوص متذکر و به درستی تاکید شده رعایت چارچوب ها، قواعد و ضوابط لازم در این خصوص الزامی است.

شاهقلیان در خاتمه یادآور شد:یکی دیگر از دلایل عدم رغبت برای برگزاری کنسرت در این شهرستان به وضعیت نه چندان متمول مالی ساکنان این منطقه معطوف می شود که به دلیل قیمت نسبتا بالای کنسرت ها، برخی از عموم مردم قادر به پرداخت و تأمین آن نیستند و حداقل اینکه آن را در اولویت ضروری مخارج خود قرار نمی دهند.

[ منبع این خبر سایت مهر-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.