ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

قهرمان لیگ تنیس روی میز به یک تورنمنت بین المللی اعزام می‌شود

قهرمان لیگ تنیس روی میز به یک تورنمنت بین المللی اعزام می‌شود

مهر/ فدراسیون تنیس روی میز همکاری برای اعزام پتروشیمی، قهرمان بیست و چهارمین دوره مسابقات لیگ به یک تورنمنت بین المللی را به عنوان تشویقی برای تیم و البته با هزینه خود باشگاه در دستور کار دارد.
سازمان لیگ فدراسیون تنیس روی میز از سال ها پیش اعزام به یک تورنمنت بین المللی را به عنوان تشویقی برای تیم قهرمان مسابقات باشگاهی در برنامه داشت. این برنامه برای بیست و چهارمین دوره رقابت های باشگاهی این رشته که دو هفته پیش به پایان رسید نیز اجرا خواهد شد.
پتروشیمی در دو دیدار رفت و برگشت بیست و چهارمین دوره رقابت های لیگ تنیس روی میز دانشگاه آزاد را شکست داد و عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها را از آن خود کرد و بدین ترتیب شرایط اعزام به یک تورنمنت بین المللی با همکاری فدراسیون را برای خود مهیا کرد. البته اینکه فدراسیون تنها در هماهنگی و کارهای اداری پتروشیمی را جهت اعزام همراهی می کند و پرداخت تمام هزینه های اعزام برای عهده خود باشگاه خواهد بود!
در هر صورت پتروشیمی به خاطر قهرمانی در لیگ اخیر تنیس روی میز، می تواند بنا به درخواست و انتخاب خود در یک تورنمنت بین المللی شرکت کند البته اگر مسئولان باشگاه مشکلی برای تامین هزینه های این اعزام نداشته باشند.
البته به خاطر در پیش بودن بازی های المپیک و دغدغه و مشغله ای که فدراسیون تنیس روی میز برای آماده سازی سه پینگ پنگ باز المپیکی برای این دوره بازی ها دارد، قطعا انجام مقدمات وهماهنگی های لازم جهت اعزام قهرمان لیگ بعد از المپیک خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.