ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فیلم/شکار تروریستهای احرارالشام توسط ارتش سوریه

گروه بین الملل مشرق- در پی هجوم صدها تن از عناصر گروه تروریستی تکفیری احرارالشام (القاعده) به منطقه "دیرالخبیه" واقع در منطقه غوطه غربی شهر دمشق، هواپیماهای ارتش سوریه در پاتک سنگینی دهها تن از آنها را شکار کرده و به هلاکت رسانده اند.

بنابر این گزارش، بخش رسانه ای ارتش سوریه (اعلام الحربی) تصاویری از لحظه هدف قرار گرفتن گروهی از تروریستها در حمله هوایی بمب افکنهای ارتش سوریه و کمین همزمان رزمندگان حزب الله منتشر کرده اند که به هلاکت کلیه مهاجمین منجر شده است. احرارالشام نیمه شب گذشته با زیر پا گذاشتن تعهدات این گروه به سازمان ملل و دولت سوریه برای رعایت آتش بس فراگیر در جبهه های سوریه به یکی از مراکز نظامی ارتش سوریه در روستای دیرالخبیه حمله کرده و پس از به شهادت رساندن 8 نفر و اسارت 6 نظامی سوری آن را به اشغال خود درآورده بود.

[ منبع این خبر سایت مشرق نیوز-بین المللی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مشرق نیوز-بین المللی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.