وزیر رفاه زمان پرداخت معوقات بازنشستگان صندوق فولاد را اعلام کرد

وزیر رفاه زمان پرداخت معوقات بازنشستگان صندوق فولاد را اعلام کرد

ایسنا/ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت همه معوقات بازنشستگان صندوق فولاد تا دوشنبه هفته آتی خبرداد.

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دکتر علی ربیعی در حاشیه گردهمایی مدیران اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ظرف هفته آتی و تا روز دوشنبه کلیه معوقات صندوق بازنشستگی فولاد پرداخت خواهد شد.

ربیعی افزود: از حدود پنج سال گذشته پرداختی بازنشستگان فولاد با مشکلات اساسی روبرو بوده و از سال 92 تاخیرها به حدود چهار ماه رسیده بود و این موضوع به عنوان یکی از تنش‌های درگیر و در ششش استان به عنوان یکی از موضوعات بحرانی مطرح بوده است.

به اعتقاد ربیعی، اشکال اساسی در شیوه شکل‌گیری صندوق و نحوه اداره آن بوده و تصمیمات اتخاذ شده در سال 1391 مبنی بر استقلال صندوق به هیچ وجه کارشناسی نبوده و بر اساس محاسبات اکچوئری غلط و دادن داریی‌های بسیار نامناسب توسط دولت، علت اصلی گرفتاری این صندوق است.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وزیر رفاه زمان پرداخت معوقات بازنشستگان صندوق فولاد را اعلام کرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.