ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وزیر رفاه زمان پرداخت معوقات بازنشستگان صندوق فولاد را اعلام کرد

وزیر رفاه زمان پرداخت معوقات بازنشستگان صندوق فولاد را اعلام کرد

ایسنا/ وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از پرداخت همه معوقات بازنشستگان صندوق فولاد تا دوشنبه هفته آتی خبرداد.

بنابر اعلام مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی دکتر علی ربیعی در حاشیه گردهمایی مدیران اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ظرف هفته آتی و تا روز دوشنبه کلیه معوقات صندوق بازنشستگی فولاد پرداخت خواهد شد.

ربیعی افزود: از حدود پنج سال گذشته پرداختی بازنشستگان فولاد با مشکلات اساسی روبرو بوده و از سال 92 تاخیرها به حدود چهار ماه رسیده بود و این موضوع به عنوان یکی از تنش‌های درگیر و در ششش استان به عنوان یکی از موضوعات بحرانی مطرح بوده است.

به اعتقاد ربیعی، اشکال اساسی در شیوه شکل‌گیری صندوق و نحوه اداره آن بوده و تصمیمات اتخاذ شده در سال 1391 مبنی بر استقلال صندوق به هیچ وجه کارشناسی نبوده و بر اساس محاسبات اکچوئری غلط و دادن داریی‌های بسیار نامناسب توسط دولت، علت اصلی گرفتاری این صندوق است.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.