ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

7 منطقه تهران برای گروههای حساس ناسالم شد

7 منطقه تهران برای گروههای حساس ناسالم شد

باشگاه خبرنگاران/ معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران گفت:با وجود اینکه هوای امروز تهران با شاخص کیفی 84 در شرایط سالم است، اما هفت منطقه پایتخت برای گروههای حساس جامعه در شرایط ناسالم قرار دارند.

محمد رستگاری معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران در خصوص کیفیت هوای امروز (جمعه) تهران، اظهار داشت: براساس داده های به دست آمده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوا، کیفیت هوای تهران با شاخص کیفی 84 برای ذرات معلق کمتر از 2.5 میکرون در شرایط سالم قرار دارد.

وی با تأکید بر ناسالم ترین مناطق امروز تهران، تصریح کرد: ایستگاه سنجش آلودگی ستاد بحران در منطقه 7 با شاخص 126، شریف در منطقه 2 به میزان 114، تربیت مدرس در منطقه 6 با شاخص 108، پارک سلامت در منطقه 17 با میزان 105، پارک قائم در منطقه 18 و فرمانداری شهر ری در منطقه 20 با شاخص کیفی 104 و شادآباد در منطقه 10 با شاخص 102؛ همگی به ترتیب ناسالم ترین مناطق امروز پایتخت برای گروههای حساس جامعه هستند.

معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان تهران درباره وضعیت جوی امروز تهران گفت: آسمان امروز تهران صاف و گاهی با وزش باد همراه خواهد بود.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.