ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استقبال تبریزی‌ها از پیشنهاد کی‌روش

استقبال تبریزی‌ها از پیشنهاد کی‌روش

ورزش 3/ اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی از پیشنهاد سرمربی تیم‌ملی فوتبال استقبال کرد.
کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ملی امروز در نشست خبری خود پیشنهاد خود برای برگزاری دیدار ایران و قطر در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی در تبریز را مطرح کرد که این پیشنهاد با استقبال تبریزی مواجه شد.
جهانی، مدیرروابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در این باره به "ورزش سه" می‌گوید: اگر تصمیم نهایی بر این باشد که بازی ایران و قطر در تبریز برگزار شود، ما کاملا حمایت و استقبال می‌کنیم. به هر حال میزبانی از تیم‌ملی در آذربایجان افتخار است.
او می‌افزاید: البته یک مشکل اساسی در این باره وجود داردو آن هم ترمیم چمن ورزشگاه یادگار است. ما قصد داریم استادیوم یادگار امام را در بخش گرمایش چمن و صندلی‌ها ترمیم کنیم و به همین خاطر دیروز چمن قبلی کاملا تخریب شد. عملیات مذکور 90 روز زمان می‌برد و به همین خاطر هفته‌های ابتدایی لیگ نیز ورزشگاه آماده میزبانی نیست. با این حال اگر تا زمان بازی ایران و قطر ورزشگاه آماده شود، ما با کمال میل از میزبانی تیم‌ملی استقبال می‌کنیم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.