استقبال تبریزی‌ها از پیشنهاد کی‌روش

استقبال تبریزی‌ها از پیشنهاد کی‌روش

ورزش 3/ اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی از پیشنهاد سرمربی تیم‌ملی فوتبال استقبال کرد.
کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ملی امروز در نشست خبری خود پیشنهاد خود برای برگزاری دیدار ایران و قطر در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی در تبریز را مطرح کرد که این پیشنهاد با استقبال تبریزی مواجه شد.
جهانی، مدیرروابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در این باره به "ورزش سه" می‌گوید: اگر تصمیم نهایی بر این باشد که بازی ایران و قطر در تبریز برگزار شود، ما کاملا حمایت و استقبال می‌کنیم. به هر حال میزبانی از تیم‌ملی در آذربایجان افتخار است.
او می‌افزاید: البته یک مشکل اساسی در این باره وجود داردو آن هم ترمیم چمن ورزشگاه یادگار است. ما قصد داریم استادیوم یادگار امام را در بخش گرمایش چمن و صندلی‌ها ترمیم کنیم و به همین خاطر دیروز چمن قبلی کاملا تخریب شد. عملیات مذکور 90 روز زمان می‌برد و به همین خاطر هفته‌های ابتدایی لیگ نیز ورزشگاه آماده میزبانی نیست. با این حال اگر تا زمان بازی ایران و قطر ورزشگاه آماده شود، ما با کمال میل از میزبانی تیم‌ملی استقبال می‌کنیم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «استقبال تبریزی‌ها از پیشنهاد کی‌روش» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.