کیوسک‌های مطبوعاتی در گچساران ساماندهی شد/کیوسک‌های مطبوعاتی فاقد مجوز پلمپ می‌شود

روزنامه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت: کیوسک‌های مطبوعاتی در این شهرستان ساماندهی شد.

امیرحسین نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گچساران اظهار داشت: یکی از برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران در یک سال گذشته در حوزه مطبوعات، ساماندهی کیوسک‌های مطبوعاتی در این شهرستان بود.

وی گفت: کیوسک‌های مطبوعاتی در گچساران در گذشته فاقد مجوز بودند و در همین راستا مجوزدار شدن کیوسک‌های مطبوعاتی در این شهرستان در برنامه کاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران با اشاره به فعالیت 10 دکه مطبوعاتی در این شهرستان، عنوان کرد: از سوی این اداره برای این تعداد دکه مطبوعاتی مجوز فعالیت صادر شد.

نوروزی با اشاره به اینکه دکه‌های مطبوعاتی در این شهرستان اکنون مجوزدار هستند، بیان کرد: کیوسک‌های مطبوعاتی قبلی در گچساران فرسوده و قدیمی بود و از نمای خوبی برخوردار نبودند و ساماندهی این کیوسک‌ها در دستور کار قرار گرفته شد.

وی گفت: از سوی شهرداری گچساران دکه‌های مطبوعاتی قدیمی به دکه‌های جدید تغییر یافتند و در حال حاضر بازارچه مطبوعات به لحاظ نما و وضعیت فیزیکی از شرایط خوب و مناسبی برخوردار است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران با اشاره به اینکه اکنون دکه مطبوعاتی بدون مجوز در این شهر وجود ندارد، تصریح کرد: اگر فردی کیوسک مطبوعاتی بدون مجوز در سطح شهر راه‌اندازی کند، این اداره اقدام به پلمپ آن کیوسک می‌کند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «کیوسک‌های مطبوعاتی در گچساران ساماندهی شد/کیوسک‌های مطبوعاتی فاقد مجوز پلمپ می‌شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.