ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کیوسک‌های مطبوعاتی در گچساران ساماندهی شد/کیوسک‌های مطبوعاتی فاقد مجوز پلمپ می‌شود

روزنامه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت: کیوسک‌های مطبوعاتی در این شهرستان ساماندهی شد.

امیرحسین نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در گچساران اظهار داشت: یکی از برنامه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران در یک سال گذشته در حوزه مطبوعات، ساماندهی کیوسک‌های مطبوعاتی در این شهرستان بود.

وی گفت: کیوسک‌های مطبوعاتی در گچساران در گذشته فاقد مجوز بودند و در همین راستا مجوزدار شدن کیوسک‌های مطبوعاتی در این شهرستان در برنامه کاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران با اشاره به فعالیت 10 دکه مطبوعاتی در این شهرستان، عنوان کرد: از سوی این اداره برای این تعداد دکه مطبوعاتی مجوز فعالیت صادر شد.

نوروزی با اشاره به اینکه دکه‌های مطبوعاتی در این شهرستان اکنون مجوزدار هستند، بیان کرد: کیوسک‌های مطبوعاتی قبلی در گچساران فرسوده و قدیمی بود و از نمای خوبی برخوردار نبودند و ساماندهی این کیوسک‌ها در دستور کار قرار گرفته شد.

وی گفت: از سوی شهرداری گچساران دکه‌های مطبوعاتی قدیمی به دکه‌های جدید تغییر یافتند و در حال حاضر بازارچه مطبوعات به لحاظ نما و وضعیت فیزیکی از شرایط خوب و مناسبی برخوردار است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران با اشاره به اینکه اکنون دکه مطبوعاتی بدون مجوز در این شهر وجود ندارد، تصریح کرد: اگر فردی کیوسک مطبوعاتی بدون مجوز در سطح شهر راه‌اندازی کند، این اداره اقدام به پلمپ آن کیوسک می‌کند.

انتهای پیام/

[ منبع این خبر سایت تنسیم-استانها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت تنسیم-استانها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.