ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تهدید خواستگار قلابی به انتشار عکس شخصی

با تلاش ماموران انتظامي فارس اين فرد در يك مغازه تعويض روغني بازداشت و به مرجع قضائي تحويل داده شد. باشگاه خبرنگاران جوان: با تلاش ماموران انتظامي فارس اين فرد در يك مغازه تعويض روغني بازداشت و به مرجع قضائي تحويل داده شد.
فرمانده انتظامي استان فارس با اشاره به دستگیري فردي به نام "آرش" گفت: اين فرد در قالب خواستگار و پس از جمع آوري عكس هاي شخصي خانواده مورد نظر، آنها را تهديد به انتشار تصاوير در فضاي مجازي و مجبور به پرداخت مبلغ سنگيني كرده بود.
سردار گودرزي ادامه داد: پس از تلاش ماموران انتظامي فارس اين فرد در يك مغازه تعويض روغني دستگير و به مرجع قضائي تحويل داده شد.
 
وي اضافه كرد: اين فرد در زير زمين محل كار خود اقدام به پر كردن قوطي ها از روغن هاي سوخته كرده و پس از پلمپ كردن آنها را با مارك هاي معتبر به فروش مي رسانده است.
وي افزود: در بازرسي از منزل اين فرد نيز دو قبضه سلاح گرم و دو جلد شناسنامه جعلي كشف شد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.