ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فهرست مربیان منشوری دوباره فعال شد؟

فرهاد کاظمی برای مربیگری کردن در لیگ برتر مشکل دارد؟ این سوالی است که به نظر می رسد جواب اش در اختیارعلیپور باشد. رییس سابق کمیته منشوری هاکه پس از تشکیل کمیته اخلاق کمی از فوتبال فاصله گرفته بود. حالا پس از استعفای رییس کمیته اخلاق او دوباره نظارتش را بیشتر کرده و حالا می گوید کاظمی برای مربیگری کردن درلیگ برتر نیاز به استعلام دارد. عصرایران: فرهاد کاظمی برای مربیگری کردن در لیگ برتر مشکل دارد؟ این سوالی است که به نظر می رسد جواب اش در اختیارعلیپور باشد. رییس سابق کمیته منشوری ها که پس از تشکیل کمیته اخلاق کمی از فوتبال فاصله گرفته بود. حالا پس از استعفای رییس کمیته اخلاق او دوباره نظارتش را بیشتر کرده و حالا می گوید کاظمی برای مربیگری کردن درلیگ برتر نیاز به استعلام دارد.
هرچند علیپور همچنان اعلام می کند که برای هر مربی ای باید استعلام شود و جوابش را باشگاه مورد نظر میگیرد اما ناگفته از حرف های او مشخص است که ممکن است دوباره برای مربیگری کاظمی در لیگ برتر مشکل وجود داشته باشد.
فرهاد کاظمی یکی از چند مربی ای است که به منشوری ها مشهور شدند. مربیانی که توسط کمیته تازه تاسیس به دست علیپور ممنوعیت حضور در لیگ برتر داشتند.این فهرست شامل مربیانی می شد که برخی از آنها نام کوچک شان با «ف» و نام فامیل شان با «ک» آغاز می شد. فیروز کریمی ، فرهاد کاظمی و فراز کمالوند. البته فهرست از این بزرگتر بود اما به هر حال و علی رغم شایعات هیچ گاه دلیل محرومیت و ممنوعیت حضور این مربیان رسانه ای نشد.
با این همه به نظر می رسد با استعفای محمد زاده از فدراسیون فوتبال و کمیته اخلاق دوباره موازنه قدرت به جایی رسیده که از حضور این مربیان در لیگ برتر جلوگیری شود.
محمدزاده بارها در مورد اینکه در فوتبال ایران فسادی ندارد حرف زده بود و البته به نظر می رسید مواضع اش با آنچه در رسانه ها منتشر می شد همخوانی نداشت. او ممنوعیت حضور از همه مربیان ممنوع الکار را برداشت و در این مدت هم جلساتی برای پرونده های مشکوک لیگ برتری برگزار کرد که هیچ کدام با خبرهای منتشر شده در مورد پرونده های مشکوک همخوانی نداشت.
از جمله فعالیت های عجیب او می شود به پرونده مس کرمان در لیگ دسته اول اشاره کرد. پرونده ای در مورد نتایج عجیب و پر شک و شبهه مس کرمان در 8 هفته که رسیدگی به آن بسیار طولانی شد و در نهایت محمدزاده این پرونده را هم بدون مسوول شناختن مس کرمان بست. او اعلام کرد که مدرک مستندی برای تبانی در این بازی ها پیدا نکردهاست.
حالا و با خروج او از فدراسیون و همچنین مشکل ایجاد شدن برای کاظمی نشان از بازگشت شرایط فدراسیون فوتبال به حالت قبل است. شرایطی که در آن برخی مربیان برای حضور در لیگ برتر با مشکل مواجه خواهند بود.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.