ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پلوسی: از توافق هسته‌ای حمایت می‌کنم

رهبر اقلیت دموکرات‌های سنای آمریکا در سخنانی حمایتش از توافق هسته‌ای با ایران را اعلام کرد. خبرگزاری فارس: «نانسی پلوسی» رهبر اقلیت دموکرات‌های سنای آمریکا امروز پنجشنبه در نشست خبری با ستایش از توافق صورت گرفته با ایران گفت که این محصول در سایه سال‌ها راهبری مستحکم، جسورانه و فهیم ریاست جمهوری آمریکا بدست آمده است.
به نوشته وبگاه «نشنال ژورنال» نانسی پلوسی در حالی‌که توافق هسته‌ای ایران را در دست گرفته بود، پشت تریبون گفت: «به دقت این توافق را بررسی کرده‌ام. این توافق از حمایت قاطع من برخوردار خواهد بود.»
این در حالی است که رهبر اقلیت دموکرات‌های سنای آمریکا هنگام اعلام توافق هسته‌ای در سه‌شنبه هفته جاری از ستایش فوری آن خودداری کرده بود.
نانسی پلوسی همچنین گفت که رویکرد مناسب در قبال ایران «بی اعتمادی در کنار آزمون و بررسی» است و نسبت به کسانی‌که بدون بررسی توافق هسته‌ای با ایران تصمیم‌گیری می‌کنند، انتقاد کرد.
وی در ادامه نشست خبری خود گفت که اعضای حزب او در «مرحله  رسیدگی » قرار دارند و بررسی توافق را ادامه خواهند داد.
نانسی پلوسی با تاکید بر حمایت خود از رییس جمهور آمریکا در این زمینه  همچنین ابراز امیدواری کرد  که بررسی‌های کنگره بر این توافق متفکرانه و غیر حزبی باشد.
رهبر اقلیت دموکرات سنای آمریکا در تقدیر از توافق هسته‌ای آمریکا با ایران افزود که این توافق محصولی خوب، نه تنها مورد بهتر در موقعیت فعلی بلکه بهترین گزینه ممکنه،یک گزینه مستحکم‌ و موثر بوده که موجب حفظ صلح و توقف اشاعه سلاح‌های کشتار جمعی خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.