ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نیروی دریایی ایتالیا جسد 45 مهاجر را در مدیترانه از آب بیرون کشید

نیروی دریایی ایتالیا جسد 45 مهاجر را در مدیترانه از آب بیرون کشید

ایرنا/ نیروی دریایی ایتالیا جسد 45 مهاجر را که روز جمعه پس از درهم شکستن کشتی آنها در مدیترانه غرق شده اند کشف کرد و از آب بیرون کشید.

به گزارش خبرگزاری رویترز از رم ، نیروی دریایی ایتالیا در یک توییت اعلام کرد که کشتی 'وگا ' متعلق به این نیرو 130 مهاجر را از یک کشتی در حال غرق شدن نجات داده است . پنجاه و پنج جنازه کشف و از آب بیرون کشیده شد و جستجو ادامه دارد.
این تراژدی تازه یک روز پس از آن رخ داد که جنازه 30 نفر که گمان می رود قربانی یک کشتی شکسته دیگر باشند، کشف شده است.
در یکی از بدترین حوادث اخیر در مدیترانه ، یک لنج ماهیگیری با حدود 650 سرنشین در نزدیکی ساحل لیبی در روز چهارشنبه غرق شد.

نیروی دریایی ایتالیا که در یک ویدئوی تکان دهنده این تراژدی را شکار کرده است، موفق به نجات 650 نفر شده است. این ویدئو نشان می دهد که قایق برگشته و مسافرانش را در عمق آب مدفون کرده است.
کارلوتا سامی سخنگوی آژانس پناهندگی سازمان ملل در رم گفته است : سه مورد غرق شدن کشتی ظرف سه روز بسیار نگران کننده است.'[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.