ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سرمایه‌گذاری ۴۵۰ میلیون دلاری تویوتا برای کارخانه جدید

سرمایه‌گذاری ۴۵۰ میلیون دلاری تویوتا برای کارخانه جدید

عصر خودرو/ ساخت این کارخانه بخشی از برنامه سازماندهی مجدد فعالیتهای تویوتا در مالزی است. تحت این برنامه، کارخانه فعلی تویوتا ساخت خودروهای سواری را متوقف کرده و در عوض به تولید خودروهای تجاری متمرکز می‌شود.

به گفته مقامات تویوتا، راه اندازی این کارخانه حجم تولید این خودروساز ژاپنی در مالزی را به حدود 100 هزار دستگاه در سال افزایش می‌دهد.

بر اساس گزارش رویترز، کارخانه جدید که در سلانگور واقع است، اوایل سال 2019 فعالیتش را آغاز می‌کند و از فناوریهای تولید جدید استفاده خواهد کرد.

فروش خودرو در مالزی سال گذشته به 664 هزار و 674 دستگاه رسید و این کشور را پس از تایلند و اندونزی سومین بازار بزرگ خودروی آسیای جنوب شرقی ساخت. تویوتا سال گذشته حدود 94 هزار خودرو در مالزی فروخت. این شرکت سابق بر این پرفروش‌ترین خودروساز خارجی در مالزی بود اما سال گذشته عنوان مذکور را به هوندا واگذار کرد.


[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.