ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اسامی اردونشینان المپیکی وزنه برداری

جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه‌برداری برای بررسی لیست اسامی پیشنهادی سجاد انوشیروانی برگزار شد و نفرات حاضر در جام بین‌المللی فجر مشخص شدند. خبرگزاری تسنیم: به گزارش روابط عمومی فدراسون وزنه برداری؛ جلسه شورای عالی فنی امروز سه شنبه(14 اردیبهشت) با حضور علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری و اکثریت اعضاء در سالن جلسات این مجموعه برگزار شد. در این جلسه ابتدا عملکرد ملی پوشان مورد ارزیابی قرار گرفت. سپس نقاط ضعف و قدرت وزنه‌برداران در چهل و ششمین دوره رقابتهای قهرمانی آسیا در تاشکند بررسی شد و در نهایت شورای عالی فنی با تایید عملکرد فنی انوشیروانی سرمربی تیم ملی برای وی در  رقابت‌های بین‌المللی آتی آرزوی موفقیت روز افزون داشتند.
همچنین در بخش دوم جلسه شورای عالی فنی سجاد انوشیروانی سرمربی تیم ملی کشورمان لیست پیشنهادی خود را مطرح کردتا اعضاء شورا ضمن بررسی  فنی  وضعیت  وزنه‌برداران نامبرده در خصوص ادامه حضور آنها در اردوی  آماده سازی جام فجر و بازی های المپیک نظرات فنی خود ارائه دهند.
در پایان جلسه شورا، کلیه اعضاء با لیست پیشنهادی سجاد انوشیروانی موافقت خود را اعلام کردند.
بر همین اساس اسامی اردونشینان المپیکی به شرح زیر اعلام می شود:
دسته 85 کیلوگرم(کیانوش رستمی و سید ایوب موسوی)
دسته 94 کیلوگرم (سهراب مرادی و علی هاشمی)
دسته 105 کیلوگرم (نواب نصیر شلال، محمدرضا براری و کیاقدمی)
دسته به اضافه 105 کیلوگرم (بهداد سلیمی و بهادر مولایی)

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.