ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هزینه نگهداری ماهانه هر زندانی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : مدیرکل زندان های ایلام هزینه نگهداری هر زندانی در مراکز این سازمان را ماهانه حدود 45 میلیون ریال اعلام کرد.
به گزارش ایرنا، اکبر محبی روز در جشن نسیم مهر (روز ملی حمایت از خانواده های زندانیان) اظهار کرد: بخشی از افراد جامعه بدلایل مختلف هم اکنون در بند زندان گرفتار هستند که اگر زمنیه آزادی آنان را فراهم کنیم می توانیم از انرژی، توان و مهارت آنها در رشته های مختلف استفاده کنیم.
وی افزود: بر اساس ارزیابی های صورت گرفته برای نگهداری هر زندانی روزانه حدود یک میلیون و 500 هزار ریال هزینه می شود که در ماه بالغ بر 45 میلیون ریال است که بار سنگینی بر دوش دولت و نظام تحمیل می کند.
مدیرکل زندان های ایلام یادآور شد: این سازمان هم اکنون با 2 موضوع در حوزه کاری خود روبروست یکی زندانی و دیگری خانواده های آنان که با مشکلات ناشی از محبوس بودن سرپرستان خود مواجه هستند.
محبی ادامه داد: سازمان زندان های سراسر کشور از طریق چهار مرکز مراقبت بعد از خروج، بنیاد تعاون، ستاد دیه و انجمن حمایت از خانواده های زندانیان در تلاش است تا ضمن زمینه سازی آزادی زندانیان، حمایت های لازم را از خانواده های آنان انجام دهد.

[ منبع این خبر سایت انتخاب-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت انتخاب-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.