ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عربستان اجازه بازرسی اجساد را نمی دهد

رییس مرکز پزشکی حج گفت: به دلیل اینکه سعودی‌ها اجازه بازرسی کانتینرهای حامل اجساد را به ایران نداده اند، آمار مفقودان و کشته شده های ایرانی فاجعه منا تغییری نکرده است. خبرآنلاین: رییس مرکز پزشکی حج گفت: به دلیل اینکه سعودی‌ها اجازه بازرسی کانتینرهای حامل اجساد را به ایران نداده اند، آمار مفقودان و کشته شده های ایرانی فاجعه منا تغییری نکرده است.
علی مرعشی به شبکه خبر گفت: روز گذشته با ممانعت مسوولان سعودی، تحقیق و تفحص در سردخانه مکه متوقف شد. به همین دلیل شناسایی جدیدی انجام نشده است. البته امروز رایزنی هایی داشتیم و امیدواریم اجازه بدهند تا بتوانیم اجساد قربانیان ایرانی حادثه منا را شناسایی کنیم.
او گفت: در دو روز گذشته در تمام بیمارستان های جده، مکه و طائف دنبال مفقودان ایرانی گشتیم، اما حتی یک مورد که مشکوک باشیم ایرانی است، پیدا نکردیم. به همین دلیل از یافتن مفقودان خودمان در بیمارستان ها ناامید هستیم.
رییس مرکز پزشکی حج گفت: اکنون ۱۱ نفر از مجروحان در بیمارستان مکه، یک مجروح در بیمارستانی در جده و ۲نفر در بیمارستانی در طائف بستری هستند. همچنین ۱۱ بیمار زیر دستگاه تنفس مصنوعی هستند.
گفتنی است روز گذشته سازمان حج و زیارت اعلام کرد تاکنون ۲۳۹ زائر ایرانی میان جان‌باختگان حادثه منا شناخته شده اند. همچنین آمار مفقودان هم ۲۴۱ نفر است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.