ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وضعیت مهاجران غیر قانونی در آمریکا از وضعیت کهنه سربازان بهتر است

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، «دونالد ترامپ» در یک سخنراین در واشنگتن اظهار داشت که وضعیت مهاجرینی که بصورت غیر قانونی وارد امریکا می شوند از وضعیت کهنه سربازان بهتر است و این افراد عمدتا خدمات بهتری را نیز در مقایسه با نظامیان بازنشسته دریافت می کنند.

ترامپ در این رابطه گفت: در بسیاری از موارد مهاجرین غیر قانونی در مقایسه با کهنه سربازان خدمات بهتری را در یافت می کنند و ما نباید اجازه دهیم چنین وضعیتی ادامه پیدا کند.

به نوشته آسوشیتدپرس، این اظهارات ترامپ در حالی بیان شد که اتهاماتی در رابطه با نحوه کسب کمک های انتخاباتی به وی وارده شده و قرار است فردا سه شنبه ترامپ نشستی را در این رابطه برگزار کند.

روحیات ضد مهاجرتی ترامپ و حملات وی به مهاجرین موضوع جدیدی نیست و وی در ماه های گذشته با به زبان آوردن اظهارات جنجالی در خصوص مهاجرین موجب بروز تنش هایی در آمریکا شده است.

[ منبع این خبر سایت مهر-بین الملل می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وضعیت مهاجران غیر قانونی در آمریکا از وضعیت کهنه سربازان بهتر است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت مهر-بین الملل منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.