وضعیت جوی مناطق زلزله‌زده در بجنورد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : کارشناس سازمان هواشناسی گفت: با تشکیل گرد و غبار در عراق امروز شاهد ورود توده گرد وغبار به استانهای جنوب غرب و غرب کشور هستیم.
به گزارش میزان، محمد اصغری با اشاره به آخرین وضعیت جوی کشور گفت: با توجه به ورود سامانه جدید بارشی به کشور، امروز شاهد وقوع رگبار، رعد و برق و وزش شدید باد در استانهای گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی و دامنه های جنوبی البرز هستیم. هر چه به ساعات پایانی روز نزدیک می شویم بر میزان بارشها افزوده می‌شود.
وی ادامه داد: همچنین برای برخی استانها ازجمله یزد، کرمان، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان و شمال خوزستان وزش باد شدید موقت پیش بینی می شود.
اصغری افزود: در دو روز پایانی هفته این سامانه با شدت کمتری نواحی شمالی کشور را تحت تأثیر قرار می دهد.ضمن اینکه با توجه به فراهم بودن شرایط تشکیل گرد و غبار در کشور عراق، پیش بینی می کنیم استانهای جنوب غرب و غرب کشور آخر هفته میزبان گرد و غبار باشند.
کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه هوای تهران امروز کمی ابری و در برخی ساعات همراه با رعد و برق است، افزود: پیش بینی می کنیم عصر امروز شاهد وزش باد نسبتا شدید در پایتخت باشیم.
وی در مورد هوای مناطق زلزله زده بجنورد گفت: هوای بجنورد امروزکمی ابری همراه با رگبار و رعد وبرق و احتمال تگرگ پیش بینی می شود.

[ منبع این خبر سایت انتخاب-اجتماعی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «وضعیت جوی مناطق زلزله‌زده در بجنورد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت انتخاب-اجتماعی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.