ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آموزش درست کردن گردنبند مرواریدی (عکس)

ساخت گردنبندبامروارید
اگر به حجم زیادی از مرواریدهای رنگی  در اندازه های مختلف دسترسی دارید با ما همراه شوید و روش ساخت گردنبند با مروارید برای دختران دلبندتان را در ادامه مشاهده کنید .
گردنبند مرواریدی،ساخت گردنبند
برای ساخت این گردنبند به مهره ها در سایز های مختلف نیاز دارید . همچنین سیم هم جزو یکی از مواد مورد نیاز ساخت این گردنبند زیباست .
سیم های قابل انعطاف مخصوص این کار را با انبردست یا دم باریک حالت دهید . چند سیم پایه مهره که به سوزن ته گرد شباهت دارد را تهیه کنید و پس از قرار دادن آن داخل مهره به وسیله ی دم باریک سر آن را حلقه کنید . حلقه ی کوچک اتصال مهره ها را برداشته و حلقه ی مهره ی تک را داخل آن بندازید و سیم را سفت کنید تا جای درزی برای افتادن باقی نماند . از سایزهای مختلف مهره هر چند تا و از هر رنگ که دوست دارید داخل حلقه اتصال بیندازید .
گردنبند مرواریدی،ساخت گردنبند
چند تا از این دست دسته های مهره بسازید و بعد همه را داخل یک رشته سیم بگذارید . دوسر سیم را حلقه کنید و یک تکه روبان را برای گردن اویز کردن از دو سر آزاد سیر عبور دهید . برای این که محل اتصال سیم و روبان مشخص نباشد باز هم یک دسته مهره داخل روبان بیندازید تا محل اتصال را پوشش دهد .
گردنبند مرواریدی،ساخت گردنبند
به این ترتیب یک گردنبند مروارید خوشگل برای دختر بچه های دوست داشتنی بسازید . با بستن روبان دور گردن و کوتاه و بلند کردن آن می توانید اندازه ی دلخواه را تنظیم نمایید.
گردنبند مرواریدی،ساخت گردنبند
برای ساخت دستبند هم به همین روش کار کنید ولی اگر قصد ساختن دستبند با مهره را دارید حتما از گیره های فلزی برای این کار استفاده کنید که به راحتی باز و بسته شود .
منبع :هنردر خانه

[ منبع این خبر سایت ایران-زندگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایران-زندگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.