ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مسی، نیمار و سوارز را زنده‌ زنده می‌خوریم

جاشوا برنت، مدافع سیه چرده باشگاه آیندهوون، پس از قطعی شدن صعود این تیم به یک هشتم لیگ قهرمانان ابراز امیدواری کرد که در مرحله بعد با بارسلونا روبرو شوند. ورزش سه: جاشوا برنت، مدافع سیه چرده باشگاه آیندهوون، پس از قطعی شدن صعود این تیم به یک هشتم لیگ قهرمانان ابراز امیدواری کرد که در مرحله بعد با بارسلونا روبرو شوند.
آیندهوون اولین تیم از هلند است که در 9 سال اخیر موفق به صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان شده است. آنها شب گذشته به لطف برتری دیرهنگام مقابل زسکا و شکست یونایتد در زمین ولفسبورگ، موفق شدند از دور گروهی صعود کنند.
جاشوا برنت، مدافع جوان آیندهوون که از این موفقیت بزرگ، بسیار خوشحال بود به خبرنگاران گفت:" همه تیم های مرحله بعد، تیم های بزرگی هستند ولی من چون هوادار بارسلونا هستم دوست دارم به این تیم برخورد کنیم. برای من این یک رویارویی بسیار جذاب خواهد بود.
او سپس به شوخی گفت اگر در این مرحله نشد، مرحله یک چهارم، نیمه نهایی و حتی فینال. از بازی مقابل مسی، سوارز و نیمار نمی ترسیم بلکه آنها را زنده زنده در زمین می خوریم!"

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.