ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

راز قیچی برگردان فرهاد مجیدی عکس

فرهاد مجیدی با وجود اینکه از فوتبال خداحافظی کرده اما هنوز با جدیت تمرین می‌کند. خبرآنلاین: فرهاد مجیدی با وجود اینکه از فوتبال خداحافظی کرده اما هنوز با جدیت تمرین می‌کند.
فرهاد مجیدی، شماره 7 محبوب استقلالی‌ها كه با وجود خداحافظی از فوتبال هنوز محبوبیتش كم نشده، تمرینات سخت و طاقت فرسایی انجام می‌دهد. او در جریان مسابقه ستارگان جهان - ستارگان ایران با یك قیچی برگردان نشان داد كه هنوز آمادگی بدنی‌اش را به خوبی حفظ كرده.
شاید بسیاری از فوتبالیست‌های فعلی لیگ برتر ایران نتوانند قیچی برگردانی كه او در این مسابقه زد را بزنند.
مجیدی این آمادگی بدنی بالایی كه دارد را مدیون تمرینات سخت و طاقت فرسایی است كه انجام می‌دهد. او هر چند وقت یك بار از طریق اینستاگرام عكس تمرینات خود را منتشر می‌كند. مجیدی چند ساعت قبل هم عكسی در اینستاگرام خود منتشر كرده كه او را در حال تمرینی سخت نشان می‌دهد. این عكس نشان می‌دهد كه راز قیچی برگردان زدن‌های مثال زدنی فرهاد مجیدی از همین تمرینات سخت نشات می‌گیرد.
راز قیچی برگردان فرهاد مجیدی +عکس

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.