ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جزییات تسهیلات موسسه اعتباری کوثر برای مشتریان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : هفدهمين همايش طرح هاي تسهيلات كوثر و تسهيل پرداخت تسهيلات و بررسي طرح تحول كوثر با حضور مديرعامل، اعضاي هيت مديره، معاونين و مشاورين مديران استانها به مدت دو روز در پاوه برگزار شد. دکتر رضایی مدیر عامل موسسه اعتباری کوثر در این همایش  با تاکید بر اینکه افتخار می کنم هفدهمین هم اندیشی کوثريان در شهرستان پاوه برگزار شده و  توقع دارم خاطرات دلیرمردان هشت سال دفاع مقدس در استان کرمانشاه و به ویژه مردم مقاوم پاوه از سوی مدیران بازخوانی گردد متذکر شد: اولویت کوثر در بخش اعتبارات و تسهیلات ارائه تسهیلات الکترونیک به مشتریان است.نایب رئیس هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر نیز در این همایش گفت: مقابله با دموکرات ها یکی از رشادت های شهید چمران در منطقه پاوه بوده است.به گفته  فهیمی پور،قائم مقام مدیر عامل موسسه کوثر برجام فرصت مناسبی برای تحول نظام بانکی است. نظام بانکی کشور برای تعامل با بانک های خارجی باید زمینه تحقق استانداردهای کمیته های بال 2و 3را فراهم کنند.عضو هیئت مدیره موسسه اعتباری کوثر نیز در ادامه  اظهارات فهیمی پور تاکید کرد : به دلیل عدم هم ترازی، بانکهای ایرانی هنوز نتوانسته اند به نقطه بهینه تعاملات با رقبای خارجی خود نزدیک شوند.

به گفته  رئوفی مدیر شعب استان کرمانشاه موسسه اعتباری کوثر در سال گذشته91درصد از بودجه منابع ابلاغی استان کرمانشاه محقق شده است.  همچنین بیش از 9000 نفر از بازنشستگان و مستمری بگیران نيرو های مسلح در استان کرمانشاه جذب این موسسه شده اند.براساس این گزارش،  هفدمين هم اندیشی سراسری معاونین و مدیران موسسه اعتباری کوثر با محوریت فعالیت ها و برنامه های راهبردی سال 95 معاونت اعتبارات و تسهیلات در شهرستان پاوه برگزار شده است.

[ منبع این خبر سایت انتخاب-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت انتخاب-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.