بازیکنانم مقابل فنرباغچه بالاتر از حد انتظار ظاهر شدند/ کمالوند: فن‌پرسی دور زمین می‌دوید


فراز کمالوند در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه"، درباره پیروزی 3 بر صفر دیروز تیمش مقابل فنرباغچه اظهار داشت: بازی خیلی خوبی انجام دادیم. این مسابقه در کمپ تیم فنرباغچه در حضور 5 هزار هوادار برگزار شد. خوشبختانه بازیکنانم بالاتر از حد انتظار ظاهر شدند و پیروز شدیم. یک بازی جاندار و تحت فشار را شاهد بودیم و در کل راضی هستم.


وی ادامه داد: خوشبختانه مصدومی هم ندادیم. فقط علیرضا نقی زاده دچار کشیدگی خفیفی شد که مشکلی ندارد. دیشب بعد از این بازی به کمپ تمرینی خودمان برگشتیم و از امروز هم کارمان را دنبال می کنیم.

 

 


سرمربی گسترش فولاد درباره اینکه گفته می‌شود فنرباغچه با نفرات کامل مقابل گسترش فولاد حضور پیدا نکرده، عنوان کرد: اینطور نیست. فنرباغچه فقط 4، 5بازیکن خارجی اش که درگیر مسابقات یورو هستند را در اختیار نداشت. فن‌پرسی هم در ترکیب تیم بود اما به دلیل خستگی دور زمین دوید و بازی نکرد. به طور کلی بازی خوبی انجام دادیم. 


کمالوند در پایان افزود: ما آخرین بازی تدارکاتی خود در ترکیه را روز 17 تیرماه با تیم هولنتاری رومانی انجام می دهیم. این تیم در جدول لیگ رومانی چهارم شده است و بازی با آنها می تواند به ما کمک کند. روز 20 تیرماه نیز به اردویمان پایان می دهیم و به تبریز برمی گردیم.


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بازیکنانم مقابل فنرباغچه بالاتر از حد انتظار ظاهر شدند/ کمالوند: فن‌پرسی دور زمین می‌دوید» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.