ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اختصاص 2 هزار میلیارد ریال برای وام ازدواج

مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید كشور گفت: دو هزار میلیارد ریال از منابع این صندوق در سال جاری صرف ارائه تسهیلات مالی ازدواج به زوج های جوان می شود. خبرگزاری ایرنا: مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید كشور گفت: دو هزار میلیارد ریال از منابع این صندوق در سال جاری صرف ارائه تسهیلات مالی ازدواج به زوج های جوان می شود.
اصغر نورالله زاده بعدازظهر سه شنبه در حاشیه نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: این تسهیلات با شرایط آسان در اختیار متقاضیان دریافت وام ازدواج قرار می گیرد.
وی با بیان اینكه امسال بین یك تا یك هزار و 200 میلیارد ریال از منابع صندوق كارآفرینی امید نیز صرف ارائه تسهیلات اشتغال زایی می شود، اظهاركرد: این تسهیلات در اختیار بنگاه های اقتصادی خرد و كوچك قرار می گیرد.
مدیرعامل صندوق كارآفرینی امید یادآور شد: معمولا 90 درصد از منابع این صندوق صرف ارائه تسهیلات مالی در زمینه خوداشتغالی و باقی به وام های ازدواج اختصاص می یابد.
نورالله زاده با بیان اینكه امسال ورودی جدیدی برای منابع مالی صندوق كارآفرینی امید پیش بینی نشده است، گفت: منابع سال جاری این صندوق از محل بازگشت اقساط سال های گذشته تامین می شود.
وی در ادامه از برنامه ریزی برای ایجاد صندوق های محصولی زیرمجموعه صندوق كارآفرینی امید در سال جاری خبر داد و افزود: با توجه به وجود اشكال در تامین نظام مالی مربوط به بنگاه های اقتصادی، تلاش داریم تا با ایجاد این صندوق ها بویژه در صنایع و تولیداتی كه در آنها دارای مزیت هستیم، مشكل نقدینگی بنگاه های اقتصادی را تا حد بضاعت برطرف كنیم.
نورالله زاده با بیان اینكه با ایجاد صندوق های محصولی مانند صندوق چرم، سنگ و صنایع دستی، صندوق كارآفرینی امید به تدریج از شعبه داری فاصله می گیرد، افزود: صندوق های محصولی كار تامین مالی برای زنجیره تولید هر محصول و كالا را برعهده می گیرد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.