ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بیمه 165 هزار راس دام درشعب بانک کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : به گزارش انتخاب به نقل از روابط عمومي مديريت شعب بانک کشاورزي استان کهگیلویه و بویراحمدتعداد 4485  نفر بیمه گذار دام های خود را تحت پوشش صندوق بيمه محصولات كشاورزي استان قرار دادند.

بیمه بیش از 13 هزار راس انواع دام در شعب بانک کشاورزی استان بوشهر
شعب بانک کشاورزی استان بوشهر در سال زراعی 95-94 ، 13667راس انواع دام در استان بوشهر را بیمه کردند .
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان بوشهر ، تعداد 264بیمه گذار انواع دام خود را تحت پوشش صندوق بیمه محصولات کشاورزی استان قرار دادند .

قدردانی مدیر کل منابع طبیعی وابخیزداری استان گیلان از بانک کشاورزی
داود زارع  ، مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری استان گیلان با اهدای لوح سپاس از مدیر ستادی بانک  به جهت افتتاح وتحویل دفترچه حساب قرض الحسنه پس انداز به نام دانش آموزان همیار طبیعت قدردانی وتشکر کرد .
 در متن این لوح تقدیر آمده است : به مصداق آیه شریفه ی ومن شکر فانما یشکر لنفسه وبه شکرانه توفیق وبه رسم ادب  وارادت بدینوسیله از جناب عالی ومجموعه متعهد آن بانک محترم در افتتاح وتحویل دفترچه حساب قرض الحسنه پس انداز به نام دانش آموزان همیار طبیعت که نشان دهنده توجه ویزه مسئولان بانک به اهمیت فرهنگ سازی منابع طبیعی می باشد کمال تشکر وتقدیر را دارم . برای شما در تمام عرصه های زندگی آرزوی موفقیت وبهروزی را می نمایم .

پرداخت بیش از 2 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه توسط شعب بانک کشاورزی استان خراسان جنوبی
شعب بانک کشاورزی استان خراسان جنوبی در سال 1394 بیش از 2 هزار فقره تسهیلات قرض الحسنه به مشتریان پرداخت کردند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان خراسان جنوبی،  تعداد 1708 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به مبلغ 51 میلیارد و 500 میلیون ریال و 314 فقره تسهیلات قرض الحسنه بند ج تبصره 16 با معرفی کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی به مبلغ 38 میلیارد و 145 میلیون ریال پرداخت شده است .  

تمدید و تقسیط 1265 میلیارد ریال از بدهی کشاورزان در بانک کشاورزی استان بوشهر
شعب بانک کشاورزی استان بوشهر بیش از 1265 میلیارد ریال از بدهی کشاورزان  را تمدید کردند.
به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان بوشهر ، این مبلغ متعلق به 3722 فقره از تسهیلات اخذ شده توسط کشاورزان خسارت دیده استان است.

[ منبع این خبر سایت انتخاب-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت انتخاب-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.