ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بسته اعتباري حمایت ازتوسعه ورزش در بانک صادرات ایران رونمایی شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
​ به گزارش انتخاب به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ايران، در قالب این بسته حمایتی اعطای تسهیلات وفق تدابیر اتخاذ شده بابت بازسازی و تعمیر مستحدثات اماکن ورزشی برای متقاضیانی امکان پذیر است که مالکیت واحدهای ورزشی را داشته باشند و اعطای تسهیلات به منظورخرید لوازم و تجهیزات به استناد اجاره نامه رسمی و یا تنظیم قرارداد اجاره در دفاتر معاملات مسکن  میسر است.
این گزارش می افزاید: نرخ سود و وجه التزام تسهیلات در چارچوب ضوابط ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مطابق با نرخ های جاری بانک می باشد، نداشتن بدهی غیر جاری و چک برگشتی در شبکه بانکی کشور حسب استعلام های قانونی نیز در شمار شرایطی است که متقاضیان بایستی واجد آن باشند.
متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه دریافت تسهیلات به شعب این بانک در سراسر کشور مراجعه کنند.
همچنين اين بانک همراستا با برنامه های دولت تدبیر و امید و با هدف رونق فعالیت های اقتصادی اقدام به تدوین بسته های حمایتی اعتباری در بخش های تولیدی و خدماتی کرده است که با استقبال  فعالین این بخش ها روبه رو شده است.
 شايان ذكر است بانك متبوع با رویکرد حمایت از تولید ملی، افزايش اشتغال و ایجاد رونق اقتصادی بسته هاي اعتباری ويژه اي را تدوين و به اجرا گذاشته است و فعالان اقتصادی هر بخش می توانند متناسب با نوع، ماهیت و حجم فعالیت مجموعه متبوعشان از تسهیلات بانک استفاده کنند تا از این طریق زمینه برای عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی در حوزه فعالیت های تولیدی و خدماتی بیش از پیش ایجاد گردد.
گفتني است بسته اعتباری ویژه ناشران طراحی و روانه بازار شده که بانک تأمین منابع مالی مورد نیاز ناشران براي انتشار محصولات فرهنگی در بخش های مختلف همچون: تامين سرمایه درگردش به منظور تألیف، خرید کاغذ و ملزومات و اعطاي تسهيلات براي خريد ماشین آلات چاپ را در بسته اعتباری جدید لحاظ کرده است.

[ منبع این خبر سایت انتخاب-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت انتخاب-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.