تکذیب حمل سلاح توسط لنج ایرانی

یک منبع آگاه در وزارت امور خارجه با تکذیب ادعای حمل سلاح توسط لنج ایرانی، گفت این شایعات با هدف ایجاد جنگ روانی منتشر می‌شود. خبرگزاری فارس: یک منبع آگاه در وزارت امور خارجه در خصوص انتشار اخباری مبنی بر توقیف یک لنج ماهیگیری ایرانی در دریای عمان از سوی نیروهای ائتلاف، ادعای حمل سلاح از سوی لنج ماهیگیری را خبر سازی دروغ و جنگ روانی توصیف کرد.
این منبع آگاه با تاکید بر اینکه مردم یمن برای مقابله با متجاوزین به سلاح ایران نیاز ندارند گفت: «واضح است خبر سازی‌ها و اتهامات وارده بی اساس است و نیروهای ائتلاف درپی رسوایی فاجعه اخیر منا به یک سناریوی نخ‌نما و تکراری متوسل شده‌اند.»
این منبع مطلع با اشاره به اینکه وضعیت لنج ماهیگیری در دست پیگیری است، گفت: «ادعاهای بی‌پایه در خصوص محموله لنج و تبلیغاتی که رسانه‌های وابسته به ائتلاف براه انداخته‌اند فرافکنی بوده و به هیچ وجه ابعاد جنایات و حملات بی‌وقفه نیروهای ائتلاف علیه مردم یمن و نابودی زیر ساخت‌های این کشور مسلمان را توجیه نمی‌کند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.