ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ثبت قرارداد منصوریان به فسخ قرارداد منصوری ارتباطی ندارد / حاج صفی در ایران برای استقلال بازی میکند

ثبت قرارداد منصوریان به فسخ قرارداد منصوری ارتباطی ندارد / حاج صفی در ایران برای استقلال بازی میکندبه گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان  پندار توفیقی دبیر هیئت مدیره باشگاه استقلال و معاون اقتصادی این باشگاه درباره ثبت شدن قرارداد علیرضا منصوریان گفت:‌از صبح چندین خبرنگار دلیل این موضوع را از من پرسیده‌اند که من با صراحت بارها گفتم این ثبت نشدن قرارداد منصوریان هیچ ارتباطی به فسخ قرارداد مظلومی ندارد ما مشغول بررسی قرارداد منصوریان هستیم و حتم بدانید پس از بازگشت از اردوی ارمنستان قرارداد اعضای کادر فنی استقلال به ثبت می رسد.
 در همه جای دنیا اینگونه است که وقتی سرمربی از یک تیم میرود ثبت قرارداد مربی جدید اندکی زمان میبرد اما شما مطمئن باشید که فسخ نشدن قرارداد مظلومی با ثبت قرارداد منصوریان تداخلی ندارد.
وی درباره طلب 800 میلیونی مظلومی گفت: درباره این موضوع اطلاعی ندارم و هنوز به جمع بندی نرسیدیم به زودی با پرویز مظلومی که یکی از بزرگان تاریخ باشگاه استقلال است جلسه ای برگزار میکنیم و هم با وی ثبت قرارداد میکنیم و هم قرارداد منصوریان را فسخ میکنم البته بازهم تاکید میکنم این دو موضوع ربطی به هم ندارد.
توفیقی درباره جذب احسان حاج صفی گفت: احسان حاج صفی جزو گزینه های اصلی استقلال است و اگر در بخواهد در ایران بازی کند به طور حتم با استقلال قرارداد می بندد.
انتهای پیام /

[ منبع این خبر سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت باشگاه خبرنگاران-ورزش منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.