ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آغاز عملیات بازسازی چمن ورزشگاه آزادی

در فاصله سه ماه تا آغاز رقابت های تیم ملی فوتبال ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه، عملیات بازسازی چمن ورزشگاه آزادی آغاز شد. خبرگزاری ایسنا: با به پایان رسیدن رقابتهای لیگ برتر، عملیات بازسازی زمین چمن ورزشگاه یکصد هزار نفری آزادی از شنبه اول خرداد ماه آغاز شد. در اقدام نخست قسمت هایی از زمین چمن که آسیب فراوانی دیده بودند برداشته شدند تا چمن مناسب جایگزین آنها شود.
طبق اعلام مسئولان ورزشگاه آزادی، عملیات بازسازی ورزشگاه یکصدهزار نفری یک ماه زمان خواهد برد و این ورزشگاه قطعا برای بازی های مقدماتی جام جهانی 2018 آماده شود.
مسابقات تیم ملی فوتبال ایران در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 از شهریورماه امسال آغاز می شود و ایران در اولین بازی خود 11 شهریور ماه در ورزشگاه آزادی میزبان قطر است.
آغاز عملیات بازسازی چمن ورزشگاه آزادی

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.