ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آپدیت جدید بازی کلش آمد جزئیات

شرکت سوپرسل همانطور که قلا وعده آن را داده بود امروز چهارم خرداد ماه جدیدترین آپدیت بازی Clash Of Clans‌ را با برخی امکانات جدید برای گیمرها عرضه کرد که از اضافه شدن رسمی زبان فارسی به این بازی و امکان نبرد دوستانه میان گیمرها می‌توان به عنوان مهمترین امکانات جدید این بازی نام برد. وب سایت فارنت: شرکت سوپرسل همانطور که قبلا وعده آن را داده بود دیروز چهارم خرداد ماه جدیدترین آپدیت بازی Clash Of Clans‌ را با برخی امکانات جدید برای گیمرها عرضه کرد.
آپدیت جدید بازی Clash Of Clans با اضافه شدن زبان فارسی و امکان نبرد دوستانه
در نسخه 8.332.2 این بازی که امروز در گوگل‌پلی عرضه شده شاهد ارائه برخی ویژگی‌های جال هستیم که از اضافه شدن رسمی زبان فارسی به این بازی و امکان نبرد دوستانه میان گیمرها می‌توان به عنوان مهمترین امکانات جدید این بازی نام برد.
از دیگر امکانات جدید و جذاب آپدیت جدید این بازی می‌توان به اضافه شدن کاراکترهای Baby Dragon و Miner، افزایش سطح Cannon به سطح چهارده، افزایش سطح لاوا به سطح چهار، افزایش سطح بالون به سطح هفت، کاهش فضای بولر از 8 به 6، قابلیت ارتقا تله فنری و آپشن‌های جدید چیدمان مپ اشاره کرد.
بازی محبوب Clash Of Clans  بازی نیست که نیازی به تعریف و تمجید داشته باشد و مطمئنا آپدیت جدید این بازی که نیم‌نگاهی به بازی دیگر این شرکت یعنی Clash Royale داشته می‌تواند به بازگشت برخی گیمرهای مهاجر کمک کند!

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.