ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

خشم نتانیاهو از سخنرانی محمود عباس

بنیامین نتانیاهو در واکنش به سخنرانی محمود عباس در مجمع عمومی سازمان ملل صحبتهای رئیس تشکیلات خودگردان را مشوق نابودی در خاورمیانه ارزیابی کرد. خبرگزاری مهر:‌ بنیامین نتانیاهو در واکنش به سخنرانی محمود عباس در مجمع عمومی سازمان ملل صحبتهای رئیس تشکیلات خودگردان را مشوق نابودی در خاورمیانه ارزیابی کرد.
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به سخنان محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در مجمع عمومی سازمان ملل گفت سخنان ابومازن دروغ بوده و موجب تحریک و ویرانی در خاورمیانه خواهد شد.
محمود عباس در سخنرانی امروز در مجمع عمومی سازمان ملل متحد، رژیم صهیونیستی را به نقض توافقنامه ۱۹۹۴ اسلو و نادیده گرفتن آن متهم کرد و گفت: تا زمانی که اسرائیل از انجام این توافقنامه هایی که با ما امضا کرده، طفره برود و تا زمانی که ساخت و سازها در شهرک ها را متوقف نکند و زندانیان فلسطینی را آزاد نکند، چاره ای جز تأکید بر اینکه که ما نیز به این تعهدات عمل نخواهیم کرد، برای ما باقی نمی گذارد.
وی اسرائیل را به نقض قوانین صلح و حمله به مسجدالاقصی متهم کرد که مانع ورود نمازگزاران فلسطینی به این مکان مقدس مسلمانان می شود.
درگیری بین مردم فلسطین و نظامیان اسرائیلی در هفته های اخیر به اوج خود رسیده است. صهیونیستها مانع ورود فلسطینی ها به مسجدالاقصی می شوند. در مقابل یهودیان آزادانه وارد مسجدالاقصی می شوند و در منطقه مخصوص خود مراسم خود را انجام می دهند.
عباس در سخنرانی خود همچنین اسرائیل را به نقض معاهده های قبلی متهم کرد. نتانیاهو از محمود عباس خواست تا در مذاکرات مستقیم مشکلات موجود را حل کنند.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.