ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اتفاق عجیب، لو رفتن لیست خروجی استقلال در آستانه فینال

اتفاق عجیب، لو رفتن لیست خروجی استقلال در آستانه فینال

آی اسپورت/ آگاه بودن بازیکنانی که در لیست خروج قرار دارند به طور طبیعی باعث کم شدن انگیزه آنها می‌شود. بازیکنانی که بیشترشان در روز یک شنبه نقش مهمی در ترکیب استقلال خواهند داشت.
تنها دو روز تا فینال جام حذفی باقی مانده. جایی که با توجه به کم شدن سهمیه ایران حساسیتش بیش از گذشته شده است. استقلال یا ذوب آهن. هر کدام بازنده این فینال باشند علاوه بر جام باید با لیگ قهرمانان سال آینده هم خداحافظی کنند. در چنین شرایطی لو رفتن لیست خروجی‌های استقلال جو این تیم را در آستانه این بازی متشنج کرده است. آرش برهانی، میلاد فخرالدینی و حنیف عمران‌زاده از بازیکنان سرشناسی هستند که به احتمال فراوان آخرین بازی خود را با پیراهن آبی انجام می‌دهند. این در حالی است که پرویز مظلومی به عنوان سرمربی تیم هم آخرین دیدار خود را روی نیمکت استقلال تجربه می‌کند و همین موضوع باعث می شود نتواند تاثیر و کنترل لازم را روی بازیکنان تیمش داشته باشد. از طرفی دیگر آگاه بودن بازیکنانی که در لیست خروج قرار دارند به طور طبیعی باعث کم شدن انگیزه آنها می‌شود. بازیکنانی که بیشترشان در روز یک شنبه نقش مهمی در ترکیب استقلال خواهند داشت. اینکه این اسامی چگونه و از چه کانالی از باشگاه استقلال به بیرون درز پیدا کرده مشخص نیست اما این اتفاق بدون شک تنها باعث افت روحیه این بازیکنان و ضربه خورد استقلال در آستانه دیدار فینال می‌شود.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.