ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جنگل‌های بلوط «درون کفره» در آتش سوخت

رئیس منابع طبیعی شهرستان سیروان از وقوع آتش‌سوزی گسترده در دامنه منطقه جنگلی قلارنگ واقع در "درون کفره" پشت روستای قلندر این شهرستان خبر داد. خبرگزاری ایسنا: رئیس منابع طبیعی شهرستان سیروان از وقوع آتش‌سوزی گسترده در دامنه منطقه جنگلی قلارنگ واقع در "درون کفره" پشت روستای قلندر این شهرستان خبر داد.
حسین کاظمی‌پور اظهار کرد: عصر روز گذشته(پنجشنبه) وقوع یک فقره آتش‌سوزی گسترده در منطقه "درون کفره" روستای قلندر در حوزه منطقه جنگلی قلارنگ گزارش شد که بلافاصله برای مهار وارد عمل شدیم.
وی با بیان اینکه زبانه‌های آتش چنان با سرعت منطقه جنگلی سرپوشیده از بلوط و عرصه‌های طبیعی این منطقه را فراگرفت که اگر خاموش نمی‌شد از حادثه "منطقه شلم" بدتر می‌شد، افزود: از همه دستگاه‌ها بخصوص ستاد بحران استان، هلال‌احمر، نیروی انتظامی و خواستیم با تمام توان پای‌کار بیایند.
کاظمی‌پور ادامه داد: این منطقه پوشیده از جنگل‌های بلوط و عرصه‌های طبیعی دست‌نخورده است.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.