بارش های پراکنده درشمال و سواحل خزر/استقرار جوی پایدار در سایر نقاط

به گزارش روز جمعه ایرنا، با آغاز بارش های پراکنده در شمال غرب و سواحل دریای خزر در سایر مناطق کشور جوی نسبتا پایدار همراه با وزش باد حاکم خواهد بود.
همچنین امروز ( جمعه ) شرایط برای تشکیل پدیده گرد و خاک در کشور عراق فراهم می شود و با حرکت شرق سوی آن طی روزهای شنبه و یکشنبه برای استانهای واقع در نوارغربی کشور وزش باد و گرد و خاک پیش بینی می شود.
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت هوای تهران نیز گفت: هم اکنون دمای هوای تهران به 31 درجه بالای صفر رسیده، رطوبت هوا 11 درصد و سرعت وزش باد به بیش از 11 کیلومتر بر ساعت و کمینه و بیشینه هوای تهران بین 22 تا 33 درجه خواهد بود.
براساس این گزارش، کمینه و بیشینه هوای پایتخت برای روز شنبه (فردا) بین 23تا 35 درجه بالای صفر و آسمان تهران نیز در این روز صاف همراه با غبار محلی و وزش باد پیش بینی می شود.
وی، کمینه و بیشینه هوای تهران را در روز یکشنبه (پس فردا) بین 23 تا 35 درجه بالای صفر اعلام کرد و افزود: در این روز آسمان تهران نیز صاف همراه با غبار محلی در اواخر وقت با وزش باد شدید خواهد بود.
اقتصام**1108 ** 1569


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «بارش های پراکنده درشمال و سواحل خزر/استقرار جوی پایدار در سایر نقاط» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.