ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

بارش های پراکنده درشمال و سواحل خزر/استقرار جوی پایدار در سایر نقاط

به گزارش روز جمعه ایرنا، با آغاز بارش های پراکنده در شمال غرب و سواحل دریای خزر در سایر مناطق کشور جوی نسبتا پایدار همراه با وزش باد حاکم خواهد بود.
همچنین امروز ( جمعه ) شرایط برای تشکیل پدیده گرد و خاک در کشور عراق فراهم می شود و با حرکت شرق سوی آن طی روزهای شنبه و یکشنبه برای استانهای واقع در نوارغربی کشور وزش باد و گرد و خاک پیش بینی می شود.
مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی کشور درباره وضعیت هوای تهران نیز گفت: هم اکنون دمای هوای تهران به 31 درجه بالای صفر رسیده، رطوبت هوا 11 درصد و سرعت وزش باد به بیش از 11 کیلومتر بر ساعت و کمینه و بیشینه هوای تهران بین 22 تا 33 درجه خواهد بود.
براساس این گزارش، کمینه و بیشینه هوای پایتخت برای روز شنبه (فردا) بین 23تا 35 درجه بالای صفر و آسمان تهران نیز در این روز صاف همراه با غبار محلی و وزش باد پیش بینی می شود.
وی، کمینه و بیشینه هوای تهران را در روز یکشنبه (پس فردا) بین 23 تا 35 درجه بالای صفر اعلام کرد و افزود: در این روز آسمان تهران نیز صاف همراه با غبار محلی در اواخر وقت با وزش باد شدید خواهد بود.
اقتصام**1108 ** 1569


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-اقتصادی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-اقتصادی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.