ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

واکنش قیصر به خداحافظی مسی از فوتبال ملی/ بکن‌بائر: مسی بی‌دلیل خداحافظی نکرده است


به گزارش "ورزش سه"، تفسیرهای متفاوتی از دلیل خداحافظی مسی شده و بسیاری از شخصیت های مهم ورزشی و سیاسی آرژانتین در صدد برآمده اند تا او را از این تصمیم منصرف کنند با این حال مسی فعلا قصد ندارد از تصمیمی که گرفته است برگردد.

 

 

بکن بائر، اسطوره فوتبال آلمان در ستون خود در نشریه آ اس در مورد خداحافظی مسی نوشت:" از اینکه مسی اعلام کرده است از فوتبال ملی خداحافظی می کند بسیار ناراحت شدم. مطمئنا اتفاقی باعث این تصمیم او شده است که حداقل توضیحش برای من مشکل است.

وقتی یک فوتبالیست 29 ساله از تیم ملی خداحافظی می کند، حتما دلیل خاصی دارد. او بی دلیل اقدام به چنین کاری نکرده است. در هر صورت ندیدن مسی در پیراهن تیم ملی آرژانتین برای همه هواداران فوتبال یک اتفاق غم انگیز است؛ به خصوص که او هنوز نتوانسته با تیم کشورش به افتخار مهمی دست یابد."


[ منبع این خبر سایت ورزش3 می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ورزش3 منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.