ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کوروشی: حضور کنار با تجربه‌ها افتخار است

مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان یادآور شد که چهار سال پیش هم به تیم ملی دعوت شده بود و به‌دلیل مصدومیت حضورش در اردوها به تأخیر افتاد. خبرگزاری تسنیم: سیامک کوروشی در مورد دعوتش به تیم ملی فوتبال گفت: من چهار سال پیش هم به تیم ملی دعوت شدم، اما مصدومیت باعث شد که حضورم در تیم ملی به تأخیر بیفتد. اکنون هم خوشحالم کنار بازیکنان باتجربه‌ای مانند سیدجلال حسینی، آندرانیک تیموریان و دیگر باتجربه‌هایی که دیگر نمی‌خواهم نامی از آنها ببرم، حضور دارم. این باعث افتخار من است.
وی درباره اینکه فکر می‌کند بتواند در خط دفاعی تیم ملی با رقیبانی که دارد بجنگد تا جایگاهی به‌دست بیاورد، اظهار داشت: من زحمت کشیدم تا به اینجا برسم و امیدوارم با تلاش بتوانم جایگاهم را حفظ کنم. در این بین همه چیز به خودم بستگی دارد.

[ منبع این خبر سایت برترین ها-همه می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت برترین ها-همه منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.