ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اختصاص دو سهمیه پرسپولیس به مدافع میانی و مهاجم/ برانکو مدافع کناری نمی خواهد

با جدایی رامین رضاییان و مهدی طارمی پرسپولیس دو سهمیه بزرگسالان دارد که می خواهد به مدافع و مهاجم اختصاص دهد. به گزارش نامه نیوز، پرسپولیس امیدوار بود که رامین رضاییان را نگه دارد و با طارمی نیز قرارداد ببندد اما این دو بازیکن را از دست داد.
حالا قرمزه که با کمبود سهمیه خالی برای رده بزرگسال مواجه بودند دو جای خالی دارند و شایعه شده که برانکو یک مدافع راست بعنوان جانشین رضاییان نیاز دارد.
این در حالی است که ماهینی گزینه اصلی برای دفاع راست است و خرید جدید و جوان که از ملوان آمده نیز در پست دفاع راست بازی می کند و ذخیره ماهینی خواهد بود.
از آنجا که پرسپولیس فقط دو مدافع تختصصی در دفاع میانی( سید جلال حسینی و گولچ) دارد یکی از سهمیه ها به جذب مدافع میانی اختصاص خواهد داشت و سهمیه بعدی نیز به جذب یک مهاجم که احتمالا خارجی است اختصاص می یابد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.