اختصاص دو سهمیه پرسپولیس به مدافع میانی و مهاجم/ برانکو مدافع کناری نمی خواهد

با جدایی رامین رضاییان و مهدی طارمی پرسپولیس دو سهمیه بزرگسالان دارد که می خواهد به مدافع و مهاجم اختصاص دهد. به گزارش نامه نیوز، پرسپولیس امیدوار بود که رامین رضاییان را نگه دارد و با طارمی نیز قرارداد ببندد اما این دو بازیکن را از دست داد.
حالا قرمزه که با کمبود سهمیه خالی برای رده بزرگسال مواجه بودند دو جای خالی دارند و شایعه شده که برانکو یک مدافع راست بعنوان جانشین رضاییان نیاز دارد.
این در حالی است که ماهینی گزینه اصلی برای دفاع راست است و خرید جدید و جوان که از ملوان آمده نیز در پست دفاع راست بازی می کند و ذخیره ماهینی خواهد بود.
از آنجا که پرسپولیس فقط دو مدافع تختصصی در دفاع میانی( سید جلال حسینی و گولچ) دارد یکی از سهمیه ها به جذب مدافع میانی اختصاص خواهد داشت و سهمیه بعدی نیز به جذب یک مهاجم که احتمالا خارجی است اختصاص می یابد.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-پربیننده ها می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «اختصاص دو سهمیه پرسپولیس به مدافع میانی و مهاجم/ برانکو مدافع کناری نمی خواهد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-پربیننده ها منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.