ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فرماندار تفرش بر تجمیع و راهبری امکانات در تقویت نشاط اجتماعی تاکید کرد

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی فرمانداری تفرش، علی میرزایی در نشست ساماندهی امور جوانان شهرستان تفرش با اشاره به محدودیت های موجود دختران در جامعه افزود: مسئولان دستگاه های فرهنگی و اجتماعی باید نگاه ویژه به این قشر داشته باشند و تمهیدات لازم در خصوص را به کار گیرند.
وی بیان کرد: اوقات فراغت و غنی سازی آن از بحث های مهم و اساسی است که انجام اقدامات بر اساس دستورالعمل دستگاه های مجری باعث جذب جوانان می شود و می تواند از بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی جلوگیری کند.
میرزایی یادآور شد: هدف برنامه های غنی سازی اوقات نوجوانان و جوانان باید توانمند سازی باشدو در این راستاکیفیت برنامه ها و برخورداری از مربی متخصص در جذب مخاطبان ضروری است.
فرماندار تفرش، اطلاع رسانی با استفاده از شیوه های جدید و به روز را مبنای آگاهی افراد برای آگاهی و شرکت در برنامه های غنی سازی اوقات فراغت عنوان کرد و افزود:تشکیل سمن و معرفی دستگاه های فعال کمک شایانی به این مهم می کند.
شهرستان تفرش با جمعیتی بالغ بر 30 هزار نفر در 80 کیلومتری اراک واقع شده است.
7114/6013/


انتهای پیام /*

[ منبع این خبر سایت ایرنا-فرهنگی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «فرماندار تفرش بر تجمیع و راهبری امکانات در تقویت نشاط اجتماعی تاکید کرد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ایرنا-فرهنگی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.