ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ابراز همدردی سفارت ایران در ترکیه با خانواده‌‌های قربانیان انفجار

سفارت و سرکنسولگری‌های جمهوری اسلامی ایران در ترکیه در پیام تسلیتی ضمن ابراز همدردی با دولت و ملت ترکیه و خانواده‌های قربانیان حملات تروریستی شب گذشته فرودگاه استانبول، بر ضرورت رویارویی با تروریسم تاکید کردند. به گزارش نامه نیوز، در پی انفجارهای انتحاری شب گذشته در فرودگاه آتاتورک استانبول، سفارت و سرکنسولگری‌های جمهوری اسلامی ایران در ترکیه در پیامی با دولت و ملت ترکیه و خانواده‌های قربانیان این حملات تروریستی ابراز همدردی کرد.

در این پیام آمده است: متاسفانه در ماه مبارک رمضان و لیالی قدر چهره زشت ترور بار دیگر در فرودگاه استانبول سر برآورد. سفارت و سرکنسولگری‌های جمهوری اسلامی ایران در ترکیه ضمن ابراز همدردی و تسلیت با دولت و ملت ترکیه به ویژه خانواده‌های قربانیان این اقدام جنایتکارانه، بار دیگر بر ضرورت رویارویی همه‌جانبه و جدی جامعه جهانی برای مقابله با تروریسم و افراط‌گرایی تاکید می‌کند.

شب گذشته چند انفجار انتحاری در پایانه بین‌المللی فرودگاه آتاتورک استانبول، 36 کشته و بیش از 100 زخمی بر جا گذاشت.


[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.