ابراز همدردی سفارت ایران در ترکیه با خانواده‌‌های قربانیان انفجار

سفارت و سرکنسولگری‌های جمهوری اسلامی ایران در ترکیه در پیام تسلیتی ضمن ابراز همدردی با دولت و ملت ترکیه و خانواده‌های قربانیان حملات تروریستی شب گذشته فرودگاه استانبول، بر ضرورت رویارویی با تروریسم تاکید کردند. به گزارش نامه نیوز، در پی انفجارهای انتحاری شب گذشته در فرودگاه آتاتورک استانبول، سفارت و سرکنسولگری‌های جمهوری اسلامی ایران در ترکیه در پیامی با دولت و ملت ترکیه و خانواده‌های قربانیان این حملات تروریستی ابراز همدردی کرد.

در این پیام آمده است: متاسفانه در ماه مبارک رمضان و لیالی قدر چهره زشت ترور بار دیگر در فرودگاه استانبول سر برآورد. سفارت و سرکنسولگری‌های جمهوری اسلامی ایران در ترکیه ضمن ابراز همدردی و تسلیت با دولت و ملت ترکیه به ویژه خانواده‌های قربانیان این اقدام جنایتکارانه، بار دیگر بر ضرورت رویارویی همه‌جانبه و جدی جامعه جهانی برای مقابله با تروریسم و افراط‌گرایی تاکید می‌کند.

شب گذشته چند انفجار انتحاری در پایانه بین‌المللی فرودگاه آتاتورک استانبول، 36 کشته و بیش از 100 زخمی بر جا گذاشت.


[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ابراز همدردی سفارت ایران در ترکیه با خانواده‌‌های قربانیان انفجار» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.