ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

محمودی: از استرالیا انتقام می‌گیریم

محمودی: از استرالیا انتقام می‌گیریم

کاپ/ ملی پوش والیبال ایران با اشاره به اینکه دوران مصدومیت اش را پشت سر گذاشته و با آمادگی کامل در مسابقات شرکت می کند، گفت: پیروزی بر چین و لهستان از نظر روحی خیلی به تیم کمک کرد و الان شرایط تیم خیلی خوب است.
شهرام محمودی در آستانه مسابقات انتخابی المپیک گفت: خدارا شکر وضعیت مان خیلی خوب است. در چند روز پایانی شرایطمان بهتر شده، در فرانسه دو بازی بد داشتیم و به دلیل شرایط بدنی قدری اذیت می شدیم اما از زمانی که به ژاپن رسیدیم شرایط تغییر کرده و دو بازی تدارکاتی با چین و لهستان را با برد پشت سر گذاشتیم. همین موضوع از نظر روانی خیلی به ما کمک می کند و امیدواریم که بتوانیم با همین روند ادامه دهیم و در نهایت سهمیه مسابقات انتخابی المپیک را کسب کنیم.
وی افزود: پیش بینی کردن در ورزش سخت است. امیدوارم بتوانیم همینطور روند رو به رشد خود را ادامه دهیم. به اعتقاد من هر تیمی که شایسته تر باشد سهمیه را کسب می کند. شخصاً به تیم ایران بیشترین شانس را می دهم. امیدوارم همانطور که تا کنون همه حمایت کردند، مجموعه وزارت و فدراسیون و همه مردم باز هم از تیم ملی حمایت کنند تا به موفقیت برسیم.
محمودی در ادامه گفت: اگر تیم خودمان باشیم و بازی خودمان را بکنیم می توانیم در رقابت های انتخابی المپیک اول تا سوم شویم. من اعتقاد دارم دو تیم از آسیا به رقابت های انتخابی المپیک صعود خواهد کرد. علاوه بر ایران ژاپن را هم جزو تیم های صعودکننده به المپیک می دانم.
محمودی با قدردانی از ابراز محبت ها پس از آسیب دیدگی اش گفت: یکسری کامنت برای من می آمد، مردم نگران بودند که به بازی می رسم یا خیر. اما خداراشکر شرایط خیلی خوبی دارم و از نظر بدنی هم برای بازی با استرالیا آماده هستیم. انشالله بتوانیم از استرالیا انتقام بگیریم.امیدوارم بتوانم در طول مسابقات خیلی به تیم ملی کمک کنم و در صعود تیم ملی نقشی هر چند کوچک داشته باشم.

[ منبع این خبر سایت نامه نیوز-سیاسی می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت نامه نیوز-سیاسی منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.